امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۱:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 64862
تاریخ انتشار: ۱۰ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۲۰
تعداد بازدید: 57
حجت‌الاسلام احمد سالک عضو جامعه روحانیت مبارز در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اقتصاد مقاومتی را ...

حجت‌الاسلام احمد سالک عضو جامعه روحانیت مبارز در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اقتصاد مقاومتی را راهکاری برای وضعیت ناکارآمد اقتصاد در ایران دانست و گفت: اقتصاد جمهوری اسلامی، اقتصاد بیماری است که علاج آن تنها با اتکا به اقتصاد مقاومتی درمان خواهد یافت.

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره لزوم اجرایی شدن اقتصاد مقاومتی در کشور خاطرنشان کرد:مهم‌ترین مولفه اقتصاد مقاومتی مشارکت مردم در تمام ابعاد مختلف در بکارگیری استعدادها و سرمایه‌های مالی و معنوی در کشور و حضور موثر مردم در صحنه اقتصادی است که باید به آن توجه شود.

عضو جامعه روحانیت مبارز با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در زمینه اقتصاد مقاومتی تصریح کرد: اجرایی شدن مطالبات مقام معظم رهبری در زمینه سیاست‌های اقتصاد مقاومتی نیازمند تلاش مسئولین در این زمینه است که مسئولان باید به آن توجه ویژه‌ای داشته باشند و برای اهتمام ان در جامعه تلاش کنند.

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس اقتصاد مقاومتی را موجب قطع وابستگی به اقتصاد کاپیتالیستی   دانست و اظهار داشت: یکی دیگر از مولفه‌های اقتصاد مقاومتی عدم وابستگی به نظام سرمایه‌داری و قطع وابستگی به شرق و غرب است  موجب ایجاد ظرفیت‌های اساسی در کشور می‌شود.

عضو جامعه روحانیت مبارز در پایان با بیان لزوم تلاش همه مسئولان در زمینه اجرایی شدن اقتصاد مقاومتی تصریح کرد: همه مسئولان کشور باید تلاش خود را برای اجرایی شدن این امر انجام دهند، بنابراین اقتصاد مقاومتی به معنای نادیده گرفتن کمک‌های آمریکا و طرف‌های غربی و توجه به تقویت نیروی داخلی است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها