امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۱۹:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 64896
تاریخ انتشار: ۱۰ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۲۸
تعداد بازدید: 45
فرهاد بشیری نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به عزل ...

فرهاد بشیری نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به عزل فرهاد رهبر از ریاست دانشگاه تهران گفت: کمیسیون آموزش مجلس نفس این گونه اقدامات را قبول ندارد، تغییر و تحولات باید بر اساس منطق و اصول صورت بگیرد مراکز آموزشی نیازمند آرامش است و تغییرات آن نیز باید به صورتی باشد که جامعه دانشگاهی را قانع کند.

وی با بیان اینکه ضرورتی نداشت که در ارتباط با دانشگاه تهران این گونه عمل شود افزود: اقدامات شتاب‌زده و عدم بررسی دقیق مسائل با اسناد چشم‌انداز 20 ساله برای پیشرفت علمی همه‌جانبه کشور تناسبی ندارد و این تصمیمات آنی به این اسناد لطمه می‌زند.

عضو کمیسیون آموزش مجلس اظهار داشت: در تغییر رؤسای دانشگاه‌ها باید شأن دانشگاه و رؤسای دانشگاه‌ها به ویژه در مورد دانشگاه تهران حفظ شود و بی‌توجهی به این امر بی‌توجهی به حرمت علم، اندیشه، فرهنگ و تربیت است و انتظار می‌رود تا وزارت علوم با این موارد برخورد دقیقتری داشته باشد.
انتهای پیام
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها