امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۱۹:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 64897
تاریخ انتشار: ۱۰ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۲۸
تعداد بازدید: 76
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اصفهان، سردار کریم نصر اصفهانی ظهر امروز در جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان با اشاره به ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اصفهان، سردار کریم نصر اصفهانی ظهر امروز در جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان با اشاره به اینکه در آستانه سال جدید قرار گرفته‌ایم، اظهار کرد: شهرداری اصفهان طبق یک روال همیشگی 15 روز مانده به پایان سال عملیات‌های حفاری و نیز خدماتی خود را متوقف می‌کند که جا دارد شهرداری نیز در این زمینه ساماندهی خیابان‌ها را سریع‌تر انجام دهد.

وی با بیان اینکه شهر اصفهان از گذشته‌های دور جزو شهرهای تمیز کشور محسوب می‌شود، افزود: سیستم شهرداری خیلی خوب به این امر توجه دارد و این فرهنگسازی باید بیشتر بین مردم در حفظ شهر زیبا نهادینه شود.

عضو شورای اسلامی شهر اصفهان تصریح کرد: توصیه می‌شود با توجه به اینکه در آستانه نوروز هستیم، شهروندان بر اساس زمانبندی اعلام شده نسبت به بیرون گذاشتن پسماندها اقدام کنند.

وی در بخشی از صحبت‌های خود به صف‌های طولانی توزیع سبد کالا در بازارهای کوثر سطح شهر اشاره کرد و گفت: این صف‌های طولانی برای شهروندان ایجاد مشکل کرده و زمان زیادی را باید در صف بگذرانند.

نصر اصفهانی تاکید کرد: شهرداری با اضافه کردن نیروی انسانی می‌تواند مدیریت بیشتری در امر توزیع سبد کالا داشته باشد تا در روزهای آخر سال شاهد این همه صف طولانی در این بازارها نباشیم.

انتهای پیام/63012/ل30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها