امروز : دوشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۷ - 2019 January 21
۰۵:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 649
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۵۷
تعداد بازدید: 453
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس، این بازیگر جوان سینما قبل از این در فیلم‌هایی مثل «برخورد تایتانها»، «فنا ناپذیران» و «چپاول» ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس، این بازیگر جوان سینما قبل از این در فیلم‌هایی مثل «برخورد تایتانها»، «فنا ناپذیران» و «چپاول» بازی کرده است.

«دراکولا سال صفر» را کمپانی یونیورسال تهیه می‌کند، از این فیلم به عنوان یک اثر مستقل و غیر متعارف سینمایی اسم برده می‌شود‌.با این حال، این درام ترسناک سینما با هزینه بالایی جلوی دوربین خواهد رفت. اما رقم دقیق هزینه‌های تولید فیلم اعلام نشده است.

اهل فن می‌گویند لوک ایوانز با بازی در «دراکولا سال صفر» تبدیل به یکی از مطرح‌ترین بازیگران روز دنیای سینما خواهد شد و پس از آن،نقش اول محصولات سینمایی را به عهده خواهد گرفت.

کارگردانی این اکشن درام دلهره آور را فیلم‌ساز ایرلندی تبار سینما گری شور به عهده دارد. او سازنده فیلم‌ کوتاه «جام ترس‌ها» است و با «دراکولا سال صفر» اولین فیلم بلند سینمایی خود را ارائه می‌دهد.

قصه فیلم درباره یک شاهزاده جوان است که زندگی او و خانواده‌اش، از سوی یک سلطان مقتدر، بیرحم و تشنه خون مورد تهدید قرار می‌گیرد.او موفق به نجات جان همسر و فرزند کوچکش می‌شود ، ولی وارد یک زندگی جدید شده و تبدیل به یک وامپیر می‌شود.

فیلم‌نامه توسط تیم دو نفره مت سازاما و برک شارپلس نوشته شده است. گری شور تغییراتی در این فیلم‌نامه ایجاد خواهد کرد.

هنوز زمانی برای شروع کار فیلم‌برداری «دراکولا سال صفر» (که قصه تبدیل شدن شاهزاده اروپای شرقی به کنت دراکولا را تعریف می‌کند)تعیین نشده است.

این فیلم برای نمایش عمومی در فصل تابستان سال آینده آماده خواهد شد، بقیه بازیگران این درام ترسناک، هنوز انتخاب نشده‌اند.

لوک ایوانر تابستان امسال فیلم «سریع و آتشی 6» را به روی پرده سینماها می‌فرستد . این فیلم بیست و سوم ماه مه اکران عمومی خواهد شد.

این بازیگر ایرلندی تبار سینما در تریلوژی (سهگانه) «هابیت» ساخته پیتر جکسن هم‌بازی کرده است. قسمت اول فیلم آخرین روزهای سال 2012 اکران عمومی شد و دومین قسمت آن هم به آخرین ماه سال جاری میلادی به نمایش عمومی درخواهد آمد.
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها