امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۰:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 64913
تاریخ انتشار: ۱۰ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۲۸
تعداد بازدید: 35
سیدراضی نوری نماینده مردم شوش در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با تأکید بر اهمیت نقدپذیر بودن دولت ...

سیدراضی نوری نماینده مردم شوش در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با تأکید بر اهمیت نقدپذیر بودن دولت گفت:‌ دولت، مدیریت یک مملکت را در سطح داخلی و بین‌المللی در سطح کلان پذیرفته است، پس باید متناسب با 75 میلیون ایرانی ظرفیت داشته باشد.

وی ادامه داد: دولت و نظامی که ادعای تقابل با استکبار و استعمار دارد، باید ثابت کند به آرمان‌هایی که رهبر کبیر انقلاب اسلامی ترسیم کرده، وفادار است، لذا باید سعه صدر داشته و انتقادات منصفانه را پذیرا باشد.

نوری با رد انتقادات مخرب و از روی غرض و مرض گفت: دولت، خالی از بحث و نقص نیست، اما اگر خودمان را در برابر دشمن می‌بینیم، باید نقدها را با تفاهم و به‌صورت «درون‌خانوادگی» حل کنیم.

وی اظهار کرد:‌ باید در ذیل ولایت حرکت کنیم،‌ هرچند در مسیر، یک مجموعه خار و خاشاک‌هایی هست، اما نباید همه انرژی ما را بگیرد، چرا که ما می‌خواهیم آماده شویم برای حکومت جهانی امام زمان(عج).

نماینده مردم شوش در مجلس گفت: دولت باید از نقدها به وزرا و دیگران مدیران استقبال کرده و از آن‌ها نرنجد و شانه به شانه مجلس، همه هم و غم خود را بر پیش بردن اهداف انقلاب بگذارد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها