امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۲۳:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 64915
تاریخ انتشار: ۱۰ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۲۸
تعداد بازدید: 42
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، عزت‌الله ضرغامی رئیس سازمان صدا و سیما طی نامه‌های جداگانه‌ای به درخواست 19 ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، عزت‌الله ضرغامی رئیس سازمان صدا و سیما طی نامه‌های جداگانه‌ای به درخواست 19 نفر از نمایندگان منتقد توافقنامه ژنو برای حضور در رسانه ملی به منظور بیان مطالبشان پاسخ منفی داد.

متن کامل این نامه به شرح ذیل است:

بسمه تعالی

نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی

با تشکر از نامه مهم و مستدل شما، قاعدتاً در کنار پخش آن اظهارنظر، حقی برای پاسخگویی و طرح نظرات متفاوت با قرائت رسمی دولت باید وجود داشته باشد، مضاف بر اینکه رئیس‌جمهور محترم نیز اخیراً در مورد ضرورت نقد حقوقی توافقنامه ژنو توسط کارشناسان و صاحب‌نظران تأکید کردند.

با این حال لازم است به استحضار برسانم در این مقطع زمانی سیاست رسانه ملی در موضوع مذاکرات هسته‌ای کاملاً تبیینی و حمایتی است و تضعیف دولت و دستگاه دیپلماسی کشور با به چالش کشیدن سیاست‌ها و اقدامات در حال انجام به صلاح نمی‌باشد.

با عذرخواهی فراوان امیدواریم با گذشت زمان و مهیا شدن شرایط، زمینه انجام بحث‌های کارشناسی و تضارب آراء در خصوص جوانب حقوقی این توافقنامه با حضور اندیشمندان و صاحب‌نظران این عرصه فراهم شود.

با دعای خیر و آرزوی سلامتی شما

سیدعزت‌الله ضرغامی

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها