امروز : شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۰۴:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 64935
تاریخ انتشار: ۱۰ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۲۸
تعداد بازدید: 108
سید علیرضا فخارزاده مدیر اکران بخش جانبی فیلم «چ» و «معراجی‌ها» در گفتگو با خبرنگار سینمایی فارس گفت: از اول ...

سید علیرضا فخارزاده مدیر اکران بخش جانبی فیلم «چ» و «معراجی‌ها» در گفتگو با خبرنگار سینمایی فارس گفت: از اول اسفندماه ، اکران دانشگاهی و مراکز فرهنگی کشور آغاز شده است که با استقبال بسیار زیادی از سوی دانشگاههای

مختلف در سراسر کشور مواجه شده ائیم.

 

وی افزود:تا روز سه شنبه 6 اسفند ، 49 مرکز مختلف دانشگاهی تقاضای خود را ثبت و ارائه دادند که از روز چهارشنبه با موج عظیمی از تماسها مواجه شدیم که تا این لحظه این تعداد به بیش از 300 مجموعه رسیده است که همچنان این رقم در حال افزایش بوده و حتی تا اردیبهشت سال 93 نیز ثبت درخواست داشته ائیم.

 

فخارزاده درباره علت این استقبال گفت : دانشجویان و مراکز فرهنگی به خوبی با این اثر ارزشمند ابراهیم حاتمی کیا ارتباط برقرار نموده اند و این حرکت ، نشانگر درک عمیق از پیامهای خوب فیلم ( چ ) میباشد.

 

وی همچنین اعلام کرد: طبق هماهنگی با موسسه فیلمیران، اکران بخش جانبی و دانشگاهی فیلم سینمائی معراجیها به کارگردانی مسعود ده نمکی از 10 اسفند در سراسر کشور آغاز خواهد شد .

 

مدیر اکران بخش جانبی فیلم «چ» و «معراجی‌ها» به همین منظور هماهنگی نهاد‌های دانشگاهی برای اکران فیلم‌های «چ» و «معراجی‌ها» این گروه‌ها می‌توانند با شماره تلفن02166561631 تماس بگیرند.

انتهای پیام/

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها