امروز : یکشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۵ - 2017 February 26
۱۶:۱۴
نمایشگاه رسانه دیجیتال
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 64950
تاریخ انتشار: ۱۱ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۵۷
تعداد بازدید: 42
مصطفی افضلی‌فرد نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی و سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به ...

مصطفی افضلی‌فرد نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی و سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به آخرین وضعیت پرونده فروش مگان‌های اجلاس عدم تعهد اظهار داشت: کار کارشناسی توسط کارشناسان نهایی شده و سپس آن را به ما تحویل می‌دهند.

وی با بیان اینکه خبر فروش 15 میلیونی مگان‌های عدم تعهد کذب است، تصریح کرد: تاکنون نه فروش 15 میلیونی مگان‌ها به اثبات رسیده و نه قیمت واحدی که سایپا اعلام کرده بود، صحت دارد، در واقع این مگان‌ها به سه قیمت یعنی به قیمت‌های متفاوت به فروش رسیده است.

افضلی‌فرد در ادامه توضیحات خود افزود: در بررسی‌ها دریافتیم که برخی اسامی 10 خودرو را گرفته‌اند که شاید چنین موضوعی مباحثی را در اذهان عمومی تداعی کند.

وی اضافه کرد: در گزارش نهایی تمام مباحث ذکر شده است، در این گزارش تخلفی با عنوان فروش 15 میلیونی مگان‌های عدم تعهد به نور چشمی‌ها به اثبات نرسیده، اما قیمت واحد در فروش مگان‌ها نیز اثبات نشده است، بلکه شاهد تعدد قیمت‌ها بودیم که البته دریافت چند خودرو از سوی یک نفر نیز دیگر موضوع مطرح شده در این گزارش است.

سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس با تأکید مجدد بر اینکه تخلف 15 میلیونی در فروش مگان‌های عدم تعهد به اثبات نرسیده است، خاطرنشان کرد: عدم فروش مگان‌ها یک قیمت واحد و تعلق گرفتن چند خودرو به یک نفر، ابهامات موجود در پرونده است که شرکت سایپا باید پاسخگو باشد.

افضلی‌فرد با بیان اینکه ابهامات موجود در گزارش توسط کمیسیون اصل 90 پیگیری می‌شود، اضافه کرد: در صورت تصویب هیأت رئیسه و صحن کمیسیون این گزارش برای قرائت به صحن مجلس آورده می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها