امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۷:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 64954
تاریخ انتشار: ۱۱ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۵۷
تعداد بازدید: 56
محمدعلی پورمختار امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان با اشاره به اظهارات توهین‌آمیز اخیر رضوی‌فقیه در همایش فصلی اصلاح‌طلبان استان همدان به ...

محمدعلی پورمختار امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان با اشاره به اظهارات توهین‌آمیز اخیر رضوی‌فقیه در همایش فصلی اصلاح‌طلبان استان همدان به سابقه معلوم و مشخص وی پرداخت و اظهار داشت: سخنان نابخردانه در ارتباط با زیر سئوال بردن اصل نظام و ولی فقیه از سوی کسی صادر شده که سابقه روشنی دارد.

وی با بیان اینکه این فرد سابقه مشخصی در مخالفت با مسلمات انقلاب و ارزش‌های دینی مردمی دارد، افزود: حال اگر این فرد معلوم‌الحال، برای خود فلسفه‌بافی می‌کند، جای تعجب ندارد.

رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه فاتحه اصلاح‌طلبان تندرو خوانده شده، گفت: رضوی‌فقیه به عنوان پیاده نظام این جریان، مهره کم‌ارزشی است که وی را جلو انداخته‌اند تا چنین مباحث بی‌پایه و اساسی را مطرح کند.

این مسئول با بیان اینکه در این راستا عوامل پشت صحنه و صحنه‌گردانان این عروسک، می‌خواهند استفاده خود را از شرایط موجود ببرند، محک زدن فضای کشور و ارزیابی نوع برخورد با این سخنان را از دیگر اهداف آنان دانست.

پورمختار با بیان اینکه این سخنان قبل از آنکه قابل اعتنا باشد، برای خودنمایی و مطرح شدن، عنوان می‌شود، ادامه داد: این افراد با طرح این مباحث راه به جایی نمی‌برند و می‌توان گفت که فقط بر سر قبر بدون مرده گریه می‌کنند.

وی با بیان اینکه تفکر این افراد سال‌ها پیش مرده و دیگر جایگاهی در بین مردم ندارد، تأیید این ادعا را در موضع‌گیری‌های مسئولان دولتی، احزاب، استاندار و ائمه جمعه در قبال افراطی‌گری‌ها دانست.

رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه قوه قضاییه باید با این اقدامات مصداق تبلیغ علیه نظام برخورد کند، ابراز داشت: این مهم باید مد نظر قرار گیرد.

این مسئول طرح چنین بحث‌های انحرافی از سوی اصلاح‌طلبان تندرو را به ضرر خود آنان دانست و گفت: مردم ایران ثابت کرده‌اند بصیر و آگاه بوده و حتی توجهی به این تندروها نمی‌کنند.

وی با بیان اینکه این گروه تندرو، مغضوب خود اصلاح‌طلبان نیز هستند، از اصلاح‌طلبان خواست در این خصوص موضع بگیرند و مرزبندی خود را با این جریان مشخص کنند.

رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی متذکر شد: اگر اصلاح‌طلبان موضع خود را در این زمینه اعلام نکنند، بنده بر این دیدگاه که این جریان، اپوزیسیون است باقی می‌مانم.

پورمختار در پایان تأکید کرد: اگر اصلاح‌طلبان در این زمینه موضع شفافی نگیرند، عرصه سیاسی بیشتر از قبل به ضرر آنها تمام خواهد شد.
انتهای پیام/89002/ن40/ژ1001
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها