امروز : یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 19
۱۱:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 64972
تاریخ انتشار: ۱۱ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۵۷
تعداد بازدید: 46
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حسن هفده‌تن در حاشیه همایش سه جانبه مزد و بهره‌وری در جمع خبرنگاران در پاسخ ...

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حسن هفده‌تن در حاشیه همایش سه جانبه مزد و بهره‌وری در جمع خبرنگاران در پاسخ به خبرنگار فارس اظهارداشت: حداقل دستمزد سال آینده کارگردان هفته قبل از هفته پایانی اسفند تعیین می‌شود.

معاون روابط کار وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی ادامه داد: قبل از برگزاری جلسه رسمی شورای عالی کار یک نشست سه جانبه برای رسیدن به نظر واحد تشکیل می‌شود.

وی با بیان اینکه ساختار تعیین مزد امسال هم مانند سال گذشته است، گفت: اگر در راستای اصلاح ساختار دستمزد قدم برداریم موفق‌تر عمل خواهیم کرد.

وی ادامه داد: یکی از سیاستهای دولت در بسته مزدی کاهش هزینه‌هایی است که بر دوش کارفرما است که قصد داریم بخشی از آنها را کاهش و به سمت حمایتهای اجتماعی دولت سوق بدهیم.

هفده‌تن تصریح کرد: رفتن به سمت کار شایسته از جمله برنامه‌هایی است که در سال آینده دنبال می‌کنیم.

وی گفت: موضوع ارتباط بهره‌وری نیروی کار با دستمزد می‌تواند تاثیر بسزایی در معیشت کارگران داشته باشد و قصد داریم با کاهش هزینه کارفرما سهم مزد را در قیمت تمام شده افزایش دهیم.

وی گفت: تا زمانی که زیرساختها محیا نشود نمی‌توانیم به سمت برنامه‌ای جدید برای تغییر ساختار دستمزد قدم برداریم، چون ابتدا باید فضای اقتصاد به گونه‌ای باشد که خروج از رکود تورمی  اتفاق بیفتد.
انتهای پیام/آ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها