امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۱۴:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 64990
تاریخ انتشار: ۱۱ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۵۷
تعداد بازدید: 211
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از همدان، محمدناصر نیکبخت ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اظهارات توهین‌آمیز رضوی‌‌فقیه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از همدان، محمدناصر نیکبخت ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اظهارات توهین‌آمیز رضوی‌‌فقیه در جمع اصلاح‌طلبان همدان اظهار داشت: اخیراً سخنرانی به استان دعوت شده که ظاهراً بنابر هر دلیلی صحبت‌های ناپسند و نامناسب و لاطائلات از زبانش بیرون آمده است.

وی با بیان اینکه قطعاً همه ما فرمایشات امام عزیز و مقام معظم رهبری را به یاد داریم و همیشه آویزه گوشمان است که وحدت از جمله اساسی‌ترین رموز موفقیت ایران اسلامی است، گفت: صحبت‌هایی که نقل قول و شنیده شده هم توهین‌آمیز بود و هم به وحدت جامعه آسیب می‌زند.

استاندار همدان ادامه داد: این صحبت‌ها موجب اعتراض و دل‌نگرانی و تشویش خاطر جامعه اسلامی به خصوص روحانیت معزز و نماینده ولی فقیه و همه ما شده است.

وی با بیان اینکه هر کس به نظام و انقلاب دلبسته باشد از این گونه صحبت‌های نسنجیده و پردسیسه نگران می‌شود، خاطرنشان کرد: به سهم خودم از طرف استانداری، معاونان استانداری و همه جامعه ولایی و شریف استان، این گونه سخنان و تحرکات را محکوم می‌کنیم.

نیکبخت ابراز داشت: از همه نهادهای مرتبط قطعاً و قاطعانه تقاضا دارم به این موضوع رسیدگی و بررسی کنند.

وی خاطرنشان کرد: استان همدان با پیشینه تاریخی و فرهنگی خود، جای اینگونه مباحث نیست و قطعاً باید دعوت‌کنندگان از این شخص نامناسب، یا برائت خود را اعلام کنند و یا پاسخگوی عمل خود باشند.

استاندار همدان با بیان اینکه چنین رفتارها و سخنان ناپسند از جانب ما محکوم است، یادآور شد: امیدوارم همدلی، همراهی و تأسی به نظام و رهبری و خدمتگزاران دولت از طرف مردم همدان همچنان پایدار باشد و همچنان شاهد توفیقات هر چه بیشتر نظام مقدس جمهوری اسلامی در سطح دنیا باشیم.
انتهای پیام/89004/غ30
برچسب ها:
آخرین اخبار