امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۱۸:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 65008
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 41
محمد مهدی پورفاطمی نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با ...

محمد مهدی پورفاطمی نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به ابلاغ سیاست‌های اقتصاد مقاومتی از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی اظهار داشت: مردم و مسئولان هر کدام،‌ رسالتی در راستای عملیاتی کردن اقتصاد مقاومتی دارند و نمایندگان مجلس نیز در هفته بعد بررسی این سیاست‌ها را در دستور کار خود قرار خواهند داد.

وی اشراف مقام معظم رهبری بر اوضاع سیاسی اقتصادی کشور، به ‌ویژه وضع معیشتی مردم را یادآور شد و خاطرنشان کرد:‌ مجلس و دولت باید طرح‌ها و لوایحی در این باره، تدوین و دولت را موظف به عملی کردن منویات مقام معظم رهبری در این حوزه کنند.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس در پایان با اشاره به نقش مهم خطبای جمعه و دیگر افرادی که به تریبون‌ها دسترسی دارند، تصریح کرد: ضرورت دارد تا افرادی که به تریبون‌ها دسترسی دارند، پیگیری و تسریع در اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی را تبیین کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها