امروز : سه شنبه ۵ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۰۰:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 65012
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 52
عزت‌الله یوسفیان‌ملا نماینده مردم آمل و رئیس کمیسیون تدوین آیین‌نامه داخلی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به ...

عزت‌الله یوسفیان‌ملا نماینده مردم آمل و رئیس کمیسیون تدوین آیین‌نامه داخلی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به مصوبه اخیر کمیسیون متبوعش درباره سؤال نمایندگان مجلس از وزرا اظهار داشت: این کمیسیون اخیراً مصوب کرد که درباره سؤال از وزرا باید کمیسیون‌های تخصصی مربوطه نظر خود را در زمینه وارد بودن یا نبودن سؤال مطرح شده از وزرا اعلام کنند.

وی با بیان اینکه پیش از این کمیسیون‌های تخصصی فقط درباره ملی یا منطقه‌ای بودن سؤالات اظهارنظر می‌کردند، افزود: طبق مصوبه کمیسیون تدوین آیین‌نامه داخلی، از این پس کمیسیون‌های تخصصی باید در مورد وارد بودن یا نبودن سؤالات نمایندگان از وزرا نیز اعلام‌نظر کنند، چراکه عمدتاً‌ مبنای تصمیم‌گیری‌ها در صحن علنی نظر کمیسیون‌های تخصصی است.

رئیس کمیسیون تدوین آیین‌نامه داخلی مجلس در پایان یادآور شد: همچنین مقرر شد که از این پس، دیگر نمایندگان نمی‌توانند پس از مطرح شدن پرسششان در صحن علنی بگویند از پاسخ‌های وزیر قانع نشدند، اما نمی‌خواهند رأی‌گیری هم انجام شود، باید قانع شدن یا نشدنشان را اعلام کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها