امروز : یکشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 23
۱۲:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 65017
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 34
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از کرمان، سردار محمد مطهری ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: رزمایش الی‌بیت‌المقدس استان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از کرمان، سردار محمد مطهری ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: رزمایش الی‌بیت‌المقدس استان کرمان در روزهای 15 و 16 اسفند ماه جاری برگزار می‌شود.

وی بیان داشت: ‌60 گردان بسیجی در رزمایش الی‌بیت‌المقدس استان کرمان حضور دارند که 58 گردان برادران الی‌بیت‌المقدس و دو گردان خواهران کوثر را شامل می‌شود.

جانشین سپاه ثارالله استان کرمان عنوان کرد: رزمایش الی‌بیت‌المقدس در گستره استان کرمان برگزار می‌شود و از مجموع 58 گردان برادران 29 گردان به عنوان رزمایش منطقه‌ای دفاع از کوی و برزن و 29 گردان هم در عملیات پدافند غیرعامل و مقابله با ناآرامی‌های داخلی شرکت می‌کنند.

مطهری خاطر نشان کرد:‌گردان‌های کوثر هم در عملیات امداد و نجات رزمایش الی‌بیت‌المقدس استان کرمان حضور دارند.

وی بالا بردن توان و هوشیاری نیروهای بسیجی، ایجاد امنیت پایدار برای شهرها، ایجاد آمادگی رزم در گردان‌های الی‌بیت‌المقدس و کوثر و مردمی کردن دفاع را از مهمترین اهداف برگزاری رزمایش الی‌بیت‌المقدس استان کرمان برشمرد.

مطهری افزود: هدایت و رهبری رزمایش الی‌بیت‌المقدس استان کرمان با قرارگاه امام هادی (ع) کرمان است.

وی با اشاره به اینکه هر یک از گردان‌ها بیش از 260 نیرو را شامل می‌شود، گفت: نیروهای شرکت‌کننده در رزمایش الی‌بیت‌المقدس استان کرمان جزو بسیجیان برجسته و بیشتر آنها جوان هستند.

این مسئول ابراز داشت: دستگاه‌های مختلف در زمینه برگزاری رزمایش الی‌بیت‌المقدس استان کرمان با سپاه ثارالله استان همکاری دارند.
انتهای پیام/80019/ل30/د1000
برچسب ها:
آخرین اخبار