امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۰۴:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 65025
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 47
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قزوین، سردار رمضان شریف ظهر امروز در نهمین همایش بسیج و اصحاب رسانه و چهارمین یادواره شهدای ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قزوین، سردار رمضان شریف ظهر امروز در نهمین همایش بسیج و اصحاب رسانه و چهارمین یادواره شهدای رسانه استان که به همت روابط عمومی سپاه صاحب‌الامر (عج) و سازمان بسیج رسانه استان قزوین برگزار شد، اظهار کرد: پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران تمام دنیا در این موضوع اتفاق نظر پیدا کردند پیامی که از ایران به سراسر دنیا مخابره می‌شود، پیام اسلام است.

وی افزود: به همین دلیل توجه تمام تهاجمات دشمنان اسلام به سمت مبدأ صدور پیام بوده به‌طوری که در 35 سال گذشته یکی از خبرسازترین کشورهای دنیا به شمار رفته‌ایم.

مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اضافه کرد: وقوع انقلاب اسلامی ایران حرف جدیدی با عنوان پیام انقلاب اسلامی و احیای تفکر ارزشی و دینی را وارد جهان کرده است.

شریف با اشاره به اینکه در چرخه ارتباطی یکی از مؤلفه‌های مهم محتوای پیام است، ادامه داد: محتوای پیام کمونیست‌ها در برهه‌ای از زمان جذابیت زیادی برای مردم جهان داشت، به‌گونه‌ای که حتی نگاه بسیاری از کشورهای اسلامی نیز به سمت این پیام بود.

وی عنوان کرد: بشر در هر دوره‌ای از زمان نیازمند حرفی است که بخشی از آرمان‌های انسانی که در وجودش نهفته است را شکوفا کند و در این بین اگر خلاء گفتمانی وجود داشته باشد، به گفتمان کمونیستی نیز متوسل می‌شود.

مسئول روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: تا زمانی که پیام کمونیستی در جهان جذابیت داشت تقریباً بر نصف جمعیت کره زمین حاکمیت داشتند و در بسیاری از کشورهای اسلامی نیز تفکر چپ یا کمونیستی حاکم بود.

شریف گفت: در این دوران آمریکا در راستای جایگزین کردن تفکر و فرهنگی با محتوای غربی به جای تفکر کمونیستی تلاش زیادی کرد و با ترویج این گفتمان موفق شد پس از 50 سال با نهادینه کردن فرهنگ زندگی غربی در اتحادیه جماهیر شوروی، اتحاد آنان را نابود کند.

وی بیان کرد: انقلاب اسلامی ایران تفکر جدیدی را به جهانیان معرفی کرده که به لحاظ محتوای پیام قوی‌ترین تفکر جهان است زیرا این تفکر زاییده فکر بشر نیست بلکه وحی الهی بوده و توسط پیامبر اکرم(ص) به مسلمانان ابلاغ شده است.
انتهای پیام/77010/ط30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها