امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۱۴:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 65026
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 53
علی‌نعمت چهاردولی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان، با اشاره به اظهارات رضوی‌فقیه در همدان، با اظهار تأسف از برگزاری جلساتی اظهار کرد: نباید ...

علی‌نعمت چهاردولی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان، با اشاره به اظهارات رضوی‌فقیه در همدان، با اظهار تأسف از برگزاری جلساتی اظهار کرد: نباید برگزاری چنین جلساتی ابزاری باشد برای طرح موضوعاتی که در حد و اندازه‌های این مباحث نیستند.

وی ادامه داد: قرار نیست با تغییر دولت، آرمان‌های شهدا، باورهای دینی و چارچوب‌های نظام نیز عوض شود زیرا آئین ما از چارچوب‌های نظام است و با تغییرات دولت خللی در آن وارد نمی‌شود.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه رئیس جمهور خود اعتقاد به این چارچوب‌ها و اصول دارد، افزود: رئیس جمهور یکی از روحانیان برجسته کشور بوده و کسی است که نظام و ولی فقیه را قبول دارد.

وی با بیان اینکه قرار نیست چنین دولت ولایت‌مداری، از آن طرف مرزها خط بگیرد، افزود: افراطیون و معاندان به دنبال براندازی و فروپاشی نظام هستند چرا که به طور آزادانه در این جلسات نشسته و چنین حرف‌هایی می‌زنند.

چهاردولی با بیان اینکه نباید اجازه داد چنین افرادی در این جلسات شرکت کنند، اذعان کرد: اینکه ما باید آزادی بیان داشته و عقاید خود را مطرح کنیم، درست است اما حدود عقاید را باید مطرح کرد.

وی یادآور شد: رضوی‌فقیه صحبت‌هایی کرده که بدخواهان نظام هم مستقیماً از این حرف‌ها نمی‌زنند.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی ابراز داشت: ما برای چنین ابراز عقیده‌ها و برگزاری چنین جلساتی در استان متأسفیم.

وی با بیان اینکه مسئولان استان نباید اجازه برگزاری چنین جلساتی را دهند، افزود: اگر مبنا بر برگزاری جلسه‌ای  باشد، باید آن را بررسی کرده و هدف و حدود آن را بدانیم.

چهاردولی اصلاح‌طلبان افراطی مستقیماً راه تکفیری‌ها، بهائیت و دشمنان اسلام را می‌روند، اذعان کرد: اصلاح‌طلبان واقعی، اصول نظام و ولایت فقیه را قبول دارند.

وی با بیان اینکه مگر می‌شود در یک جامعه اسلامی زندگی کرد، اما اصول را قبول نداشت؟ صحبت‌های رضوی‌فقیه را صحبت‌های یک وهابی دانست و ابراز داشت: در این زمینه اصولگرایان و اصلاح‌طلبان باید در برابر این سخنان موضع‌گیری کنند زیرا ما اکنون در موقعیت حساسی هستیم.

وی با بیان اینکه مسئولان و صاحب‌نظران مراقب چنین مسائلی در استان باشند، افزود: با توجه به اینکه ما اکنون تحریم‌ها را پشت سر گذاشته و با همپوشانی حزب، گروه و جناح‌ها به وحدت ملی نیاز داریم، جای این صحبت‌ها در جامعه کنونی نیست.
انتهای پیام/89003/صا30/ژ1001
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها