امروز : یکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 20
۲۲:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 65029
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 43
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قزوین، سردار رمضان شریف ظهر امروز در نهمین همایش بسیج و اصحاب رسانه و چهارمین یادواره شهدای ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قزوین، سردار رمضان شریف ظهر امروز در نهمین همایش بسیج و اصحاب رسانه و چهارمین یادواره شهدای رسانه استان که به همت روابط عمومی سپاه صاحب‌الامر (عج) و سازمان بسیج رسانه استان قزوین برگزار شد، اظهار کرد: انقلاب اسلامی ایران در سال‌های پس از پیروزی به حدی از پیشرفت نظامی دست یافته که دشمنان نظام جرأت تعرض به کشور ایران را ندارند.

وی افزود: به همین دلیل است که دشمنان نظام به دنبال یافتن راهکار برای ضربه زدن به بدنه انقلاب از حوزه‌هایی غیر حوزه نظامی هستند تا به خیال باطل خود بتوانند به اهداف شوم خود دست یابند.

مسئول روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اضافه کرد: امروز گفتمان غربی‌ها در حوزه اقتصادی نتوانسته جوابگوی بشریت باشد و مشکلات اقتصادی کشورهایی مانند آمریکا مهر تأییدی بر این ادعاست.

شریف ادامه داد: انقلاب اسلامی ایران در منبع پیام که برگرفته از آموزه‌های دینی و اسلامی است، دست برتر دارد و در سال‌های پس از پیروزی توانسته در ترویج اسلام گام‌های مثبتی بردارد.

وی عنوان کرد: اگر امام راحل در بخش عمده‌ای از جهان شناخته شده است به دلیل نوع پیامی است که برای جهانیان به ارمغان آورد و قطع یقین در آینده‌ای نه چندان دور آمریکا نیز در برابر گفتمان پیام اسلامی و انقلابی که انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام راحل به ارمغان آورده، عقب‌نشینی می‌کند.

مسئول روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: پیامی که انقلاب اسلامی ایران به جهانیان عرضه کرده، پیامی زلال و شفاف است که با فطرت انسان‌ها همخوانی داشته و نقشه راهی برای سعادت بشریت است.

شریف با اشاره به رفتارهای ناجوانمردانه کشورهای همسایه در دروان جنگ تحمیلی علیه ایران بیان کرد: در دوران جنگ تحمیلی کشورهای همسایه در حق ایران ناجوانمردی‌های زیادی کردند اما انقلاب اسلامی ایران با کرامت و بزرگواری و با افق دید وسیعی که ناشی از آموزه‌های اسلامی است، هرگز به دنبال انتقام جویی نبوده و نیست.

وی ابراز کرد: به دلیل چنین رفتارهایی که از انقلاب سرزده میلیاردها انسان آزاده در سراسر جهان شیفته رفتار انقلاب اسلامی ایران و ملت ایران هستند.

تدبیر رهبری در نرمش قهرمانانه یکی از الطاف الهی است

مسئول روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به ضعیف بودن ابزارهای رسانه در ایران گفت: در جغرافیای مخاطب وضعیت کشور ایران و گفتمان انقلاب بسیار بهتر از دشمنان است اما در ابزار انتقال پیام در مقایسه با دشمنان وضع ضعیفی داریم.

شریف اظهار کرد: اسلام با وجود منحصر به فرد بودن در معنویت و تعالیم بشری توسط رسانه‌های دشمنان به زشت‌ترین شکل ممکن ترسیم شده است بنابراین در وهله نخست باید سواد رسانه‌ای بالایی داشته باشیم تا بتوانیم منطق کارکرد رسانه دشمن را بفهمیم.

وی عنوان کرد: در حوزه رسانه باید منصفانه اشکالات و کمبودها را پذیرفته و به دنبال رفع آنها باشیم تا بتوانیم با در اختیار داشتن ابزار رسانه‌ای قوی در برابر تهاجمات دشمنان ایستادگی کنیم.

مسئول روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به علل و رمز پیروزی انقلاب در عرصه‌های مختلف تصریح کرد: علت و رمز موفقیت انقلاب اسلامی ایران در عرصه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های مختلف، اتصال به رهبری و مدیریت دقیق ایشان است که توانسته کشور ایران را در برابر قدرت‌های بزرگ دنیا استوار و با اقتدار نگه دارد.

شریف افزود: تدبیر رهبری در نرمش قهرمانانه یکی از الطاف الهی است و حجت را بر همه کسانی که در پس زمینه ذهنشان تصور می‌کردند می‌توانیم با آمریکا ارتباط برقرار کنیم، تمام کرد زیرا آمریکا فقط یک چیز می‌فهمد و آن زبان زور است.

وی اضافه کرد: انقلاب اسلامی در سال‌های پس از پیروزی به توازنی از قدرت دست یافته که آمریکا تحت هیچ شرایطی نمی‌تواند به کشور و ملت ایران زور بگوید که این پیروزی عظیم و مبارکی برای ملت ایران است.

معاون روابط عمومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: شهدا برای استقلال کشورمان از سلطه استکبار گرانی مانند آمریکا جان و خون خود را نثار کردند بنابراین امروز باید با اقتدار پله‌های ترقی را یکی پس از دیگری بپیمایم و لحظه‌ای از حرکت به سمت جلو باز نمانیم.

شریف با بیان اینکه جنگ رسانه، جنگ اراده است، یادآور شد: جنگ رسانه جنگ بین اراده ما و اراده دشمنان نظام است و زمانی پیروز میدان هستیم که نقایص دشمنان را خوب درک کرده و بتوانیم در برابر هجمه‌های آنان ایستادگی کنیم.
انتهای پیام/77010/ی40
برچسب ها:
آخرین اخبار