امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۶:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 65030
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 36
به گزارش حوزه پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌ سانگ وونگ یوپ سفیر کره‌ جنوبی در تهران ظهر امروز یکشنبه با سید حمیدرضا ...

به گزارش حوزه پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌ سانگ وونگ یوپ سفیر کره‌ جنوبی در تهران ظهر امروز یکشنبه با سید حمیدرضا طباطبایی نائینی نایب رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت‌وگو کردند.

طباطبایی در ابتدای این دیدار با اشاره به نقش همکاری‌های نزدیک پارلمانی در توسعه روابط دوستانه کشورها گفت: کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی از همکاری با پارلمان کره‌جنوبی در زمینه انتقال متقابل تجربیات قانون‌گذاری و قانون‌نویسی استقبال می‌کند.

نایب رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی همچنین افزود: تبادل نظر و گفت‌وگوی نزدیک میان مجالس ایران و جمهوری کره علاوه بر اینکه سبب آشنایی هر چه بیشتر مردم دو کشور با فرهنگ و تمدن یکدیگر خواهد شد و نقش موثری در ایجاد درک متقابل و تسهیل روابط دولتی و بخش‌های خصوصی دو کشور دارد.

طباطبایی در همین رابطه خاطرنشان کرد: مجلس شورای اسلامی از تبادل هیأت‌های پارلمانی میان دو کشور در سطوح مختلف و رایزنی مستمر با نمایندگان پارلمان جمهوری کره استقبال می‌کند.

سانگ وونگ یوپ، سفیر کره‌ جنوبی نیز در این دیدار بر رایزنی بیشتر مقامات دو کشور به ویژه نمایندگان ملت‌ها تأکید کرد و خواستار ارتباط بیشتر پارلمان‌های ایران و جمهوری کره شد.

سفیر کره در همین راستا از سفر رئیس کمیسیون قضایی مجلس جمهوری کره در رأس یک هیأت پارلمانی پنج نفره به ایران در روزهای آتی خبر داد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها