امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 20
۱۳:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 65033
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 35
امیر خجسته امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در همدان در ارتباط با سخنان توهین‌آمیز رضوی‌فقیه در جمع اصطلاح‌طلبان اظهار داشت: عبور از از هرگونه خط ...

امیر خجسته امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در همدان در ارتباط با سخنان توهین‌آمیز رضوی‌فقیه در جمع اصطلاح‌طلبان اظهار داشت: عبور از از هرگونه خط قرمز‌های مردم و رهبری ظلم به نظام است.

وی افزود: در کشور ما وحدت ملی و تبعیت از رهبری با قدرت پیش می‌رود و مردم ما در 22 بهمن نشان دادند ولایت فقیه جزو اعتقاداتشان است به همین دلیل، استکبار به دنبال تفرقه افکنی در جامعه است.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس اضافه کرد: از اهداف استکبار جهانی در جامعه ما، ایجاد چالش و تنش و از بین بردن وحدت ملی است و مردم ما با هر کس که بخواهد چالش و تنش در نظام و رهبری ایجاد کند برخورد می‌کنند.

وی اضافه کرد: مردم همان‌طور که در عرض 36 سال با این مباحث و تنش‌ها مبارزه کردند، با این‌گونه حرکت‌ها نیز برخورد خواهند کرد.

نماینده مردم همدان در مجلس ادامه داد: تبعیت از رهبری و بحث ملی جزوی از اعتقادات مردم است و مردم در 22 بهمن این را در عمل نشان دادند و استکبار جهانی، نیز از ملت سیلی محکمی خوردند.

وی ابراز داشت: افرادی که بر خلاف کلام ریاست جمهوری از خط قرمز‌ها عبور کنند از اعتدال خارج و از دولت و مردم نیستند و رئیس جمهور نیز اعلام کردند که با افرادی که از خط قرمز‌ها عبور کنند، برخورد می‌کنند.

خجسته تصریح کرد: با مسئولان استانی صحبت کردیم و مسئولان اعلام کردند که ما نمی‌دانستیم که این‌چنین اتفاقی می‌افتد و دیگر اجازه چنین مسئله‌ای در استان را نمی‌دهیم.

وی ادامه داد: امروز نیاز مبرم به وحدت ملی و تبعیت از رهبری است، به خصوص در بحث مذاکرات ژنو که وفاق ملی به این موضوع بر می‌گردد.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس خاطرنشان کرد: مسئولان ما خودشان ناراحت بودند و اعلام کردند که اجازه چنین برنامه‌ای را نخواهند داد و هر کسی که در این بحث مقصر باشد باید از مردم عذرخواهی کند.

وی در پایان سخنانش گفت: این داستان باعث شد تا چهره همدان کمی آسیب ببیند اما همدان دارالمؤمنین است و مردم این چنین توهین‌هایی را تحمل نکرده و با آن برخورد می‌کنند.
انتهای پیام/89007/ط30/ژ1001
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها