امروز : چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 13
۱۲:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 65041
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 33
حجت‌الاسلام سیدمحمود مصطفوی از  روحانیون جانباز امر به معروف و نهی از منکر در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری ...

حجت‌الاسلام سیدمحمود مصطفوی از  روحانیون جانباز امر به معروف و نهی از منکر در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، درخصوص اوضاع فرهنگی امروز کشور گفت: در جنگ احزاب، 300 نفر از لشکر اسلام جدا شدند، که گفتار و کردار آنها در تأیید اسلام نبود و امروز هم تاریخ تجدید می‌شود. حق و باطل در تاریخ همواره هم‌آورد یکدیگر بود‌‌ه‌اند. یک عده همیشه طالب حق و یک عده همیشه علیه حق هستند و این مسئله تازگی ندارد و از این به بعد هم ادامه خواهد داشت.

مصطفوی با اشاره به اهانت به حکم الهی قصاص در روزنامه آسمان، گفت: این یک مسئله تاریخی است، انبیاء و اولیا همه مورد تصدیق قرار نگرفته‌‌اند و می‌دانیم که برخی نیز پیغمبر را ساحر می‌نامیدند.

وی با  انتقاد از رویکرد فرهنگی برخی سیاستمداران، تصریح کرد: شما ببینید، رئیس‌جمهور ما می‌گوید هنر ارزشی و غیر ارزشی نداریم، حال تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل.

این کارشناس مسایل مذهبی افزود: همچنین شاهد بودیم  که چه تهمت‌هایی به آقای ابراهیم حاتمی‌کیا زده شد.

مصطفوی در ادامه با انتقاد از عملکرد وزیر ارشاد اظهار داشت: وزیر ارشاد ما آنچنان که باید عمل نمی‌کند. اگرچه پدرش از حزب‌اللهی‌های ناب طرفدار انقلاب است، ولی این پسر، گاهی بر مبنای خواست افراد سکولار حرف می‌زند یا به کتاب‌های ممنوع، میدان می‌دهد.

وی ادامه داد: متأسفانه آن تعبد و تعهد را در برخی افراد نمی‌بینیم و البته اصحاب فتنه نیز گاهی رخنه کرده‌اند که این جالب نیست.

این کارشناس موضوعات مذهبی تصریح کرد: نباید یادمان برود که در جنگ تحمیلی 8 ساله، دنیا با ما می‌جنگید ولی خدا ما را یاری کرد و مردم ما با همه وجود به میدان‌ آمدند.

مصطفوی در پایان افزود: اکثر افرادی که در جبهه‌ها بودند، ساخته شدند و معنویت سراسر وجود آنها را تسخیر کرده است، البته افراد معدودی نیز مثل زبیرها و طلحه‌ها هستند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها