امروز : دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 19
۲۲:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 65042
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 54
حجت‌الاسلام سیدصادق حسینی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان، با محکوم کردن سخنان توهین‌آمیز سعید رضوی‌فقیه در جمع اصلاح‌طلبان افزود: مردم ...

حجت‌الاسلام سیدصادق حسینی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان، با محکوم کردن سخنان توهین‌آمیز سعید رضوی‌فقیه در جمع اصلاح‌طلبان افزود: مردم حزب‌اللهی و ولایت‌مدار همدان خود در برابر یاوه‌گویی‌ها و درشت‌گویی‌ها همواره ایستاده و پاسخ قاطع و محکمی به هتاکان می‌دهند.

وی با تأکید بر اینکه باید مانع برگزاری چنین برنامه‌هایی شد، در خصوص چرایی ارائه مجوز به این مراسم ادامه داد: آقایان اعلام کردند بنا نبوده در چنین محوری سخنرانی شود، اما متأسفانه این اتفاق افتاده است.

مسئول دفتر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان همدان ادامه داد: از جوانان اصلاح‌طلب می‌خواهم وقت با ارزش خود را صرف حرف‌های بی‌ارزشی و هتاکانه امثال رضوی فقیه نکنند.

وی ادامه داد: این فرد عمق فهم و درکش آن قدر پائین است که می‌بیند، اما نمی‌فهمد نظام اسلامی ما هنوز بعد از گذشت 35 سال ریشه آن محکم و مستحکم از هر جهت است.

حسینی با بیان اینکه این همه پیشرفت ما حاصل حکومتی با رأس ولی فقیه است، افزود: این حکومت از هر جهت دارای اقتدار است پس تخریب آن بی‌نتیجه است.

وی خاطرنشان کرد: امروز دنیا به این رسیده که مستحکم‌ترین حکومت، حکومت دینی اسلامی است که در رأس آن ولی فقیه قرار دارد.

مسئول دفتر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان همدان یادآور شد: این همه مشکلات خاورمیانه و کشورهای اسلامی به خاطر نداشتن رهبر است و متأسفانه سال‌ها درگیر و گرفتار هستند.

وی اضافه کرد: نظام جمهوری اسلامی ایران هم‌زمان با انقلاب مصر تشکیل شد اما اکنون می‌بینید، مصر کجاست و ایران کجاست و ایران به برکت نظام ولایی و با درایت به جلو می‌رود.

حسینی با بیان اینکه امت حزب‌الله در برابر سخنان این افراد هتاک خواهند ایستاد، گفت: افراطیون پاسخ خوبی در 9 دی گرفتند اما گویا فراموشی دارند و توصیه می‌کنیم دست از کارهای احمقانه بردارند.

وی با تأکید بر اینکه پیاده نظام‌های افراطیون در حدی نیستند که خبرگان و شورای نگهبان را زیر سؤال ببرند، خاطرنشان کرد: افراطیون اگر جرأت دارند در مجامع علمی و مناظره‌ها سخن بگویند.
مسئول دفتر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان همدان با بیان اینکه سخن‌پراکنی و مخفی شدن هنر نیست، بیان داشت: افراطیون اصول نظام را نمی‌شناسند، امام خمینی‌(ره) نیز تأکید داشتند هیچگاه به خبرگان و شورای نگهبان خدشه‌ای وارد نشود.

وی ولایت فقیه را رکن اصلی یک نظام اسلامی دانست و گفت: امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری انسان‌های با تقوا و متدینی هستند که عمری را در راه دین و اهل‌بیت گذرانده کرده‌اند.

حسینی در پایان خطاب به مردم ولایت‌مدار همدان یادآور شد: مردم باید مراقب باشند، یک عده آدم وطن‌فروش آب در آسیاب دشمن نریزند.
انتهای پیام/89003/غ40/ژ1001
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها