امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۳:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 6505
تاریخ انتشار: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۱:۳۵
تعداد بازدید: 119
مرتضی تمدن در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس درباره افزایش نرخ کرایه‌های حمل و نقل عمومی از فردا در سطح شهر تهران اظهار داشت: در صورت افزایش نرخ‌ها، ...

مرتضی تمدن در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس درباره افزایش نرخ کرایه‌های حمل و نقل عمومی از فردا در سطح شهر تهران اظهار داشت: در صورت افزایش نرخ‌ها، شورای شهر و تاکسیرانی شهر تهران هر دو مرتکب تخلف می‌شوند ولی با این اقدام نشان می‌دهند که قانون گریز هستند و از قانون تمکین نمی‌کنند.

وی ادامه داد: برداشت بنده از این اقدامات غیرقانونی، این است که پشت این ماجراها بده و بستان‌هایی صورت گرفته است که دود آن فقط به چشم مردم می‌رود.

تمدن یادآور شد: مصوبه افزایش نرخ کرایه‌ها به وزارت کشور و هیئت حل اختلاف ارسال شده و در حال بررسی است لذا نظر این هیئت طبق ماده 80 به هر نحوی بود ملاک عمل است.

استاندار تهران درباره اینکه شورای شهر اعلام کرده است که فرمانداری در موعد مقرر پاسخ مصوبه افزایش کرایه‌های حمل و نقل عمومی را نداده است، گفت: فرمانداری تهران در موعد مقرر پاسخ به مصوبات شورای شهر داده است و شورای شهر تهران باید پاسخگوی مردم باشد.

تمدن تأکید کرد: در صورتی‌که شورای شهر تهران به قانون تمکین نکند از طریق دستگاه‌های قضایی این موضوع را پیگیری خواهیم کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها