امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۹:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 65053
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 70
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قم به نقل از مرکز حوزه، سید عباس عراقچی عصر امروز در دیدار با مدیر حوزه‌های علمیه و معاونین ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قم به نقل از مرکز حوزه، سید عباس عراقچی عصر امروز در دیدار با مدیر حوزه‌های علمیه و معاونین مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه که در دفتر مدیریت حوزه برگزار شد اظهار داشت: عرصه مذاکرات، عرصه سختی است و اعضای تیم مذاکره کننده هسته‌ای به عنوان سربازان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به دفاع از منافع و مصالح کشور و نظام در عرصه دیپلماسی مشغول هستند. وی با اشاره به اینکه ما در طول 35 سال پس از پیروزی انقلاب اسلامی، همواره در خط مبارزه و جهاد علیه دشمنان و مستکبران بوده‌ایم، گفت: امروز تیم مذاکره کننده به عنوان سرباز کشور عمل می کند و البته از آنجا که این یک جهاد و مبارزه در شکل و قالب خاص خود است، طبعاً حرکت در آن نیز شکل خاص خود را می‌طلبد.

عضو ارشد تیم مذاکره کننده هسته‌ای بیان داشت: همه ما سرباز نظام مقدس اسلامی هستیم در یک سنگر ولی به دلیل نقش‌های متفاوتی که نظام به ما داده است هر کدام به شکلی و به نحوی به انجام وظیفه می‌پردازیم.

وی همچنین با بیان اینکه حضور در شهر مقدس قم، زیارت حرم کریمه اهل بیت(ع) و دیدار با علما و مسئولان حوزه، توفیقی برایش بوده است، افزود: قطعاً رهنمودها و توصیه‌های علما و مسئولان و مدیران حوزه‌های علمیه ، ره توشه ارزشمندی برای ما در انجام هر چه بهتر ماموریت‌های دیپلماتیک در عرصه مذاکرات خواهد بود.
 
انتهای پیام/2258/ذ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها