امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۰۹:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 65056
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 38
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از کرمان، محمدحسن تجلی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت:‌ در ماه پایانی سال جاری دور نخست ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از کرمان، محمدحسن تجلی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت:‌ در ماه پایانی سال جاری دور نخست بازرسی و نظارت گسترده بر تاسیسات گردشگری استان کرمان از 10 اسفند ماه آغاز شده و تا 25 اسفند ماه جاری ادامه می‌یابد.

وی با اشاره به اینکه کار بازرسی و نظارت بر تاسیسات گردشگری ویژه ایام نوروز 93 در حال انجام است، گفت: گروه بازرسی این اداره کل از تاریخ 10 اسفند ماه جاری به صورت ویژه اقدام به بازدید از تمام تاسیسات گردشگری سطح استان کرده‌اند تا گردشگران و مسافران نوروزی هیچ نگرانی برای استفاده از این اماکن نداشته باشند.

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان ابراز داشت: در این بازرسی‌ها تمام تاسیسات گردشگری اعم از اماکن اقامتی، واحدهای بین‌راهی و دفاتر خدمات مسافرتی استان کرمان مورد نظارت قرار می‌گیرند.

تجلی اظهار داشت: نظارت توسط سه گروه شامل بازرسانی از سوی اداره کل میراث فرهنگی و اداره بهداشت انجام می‌گیرد.

وی افزود: این گروه‌های نظارت در محورهای کرمان ـ انار ـ جوزن، کرمان‌ ـ شهربابک ـ سیرجان، کرمان ـ بافت ـ جیرفت، کرمان ـ بم و کرمان ـ کوهبنان ـ زرند ـ راور به فعالیت می‌پردازند.

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان بیان داشت: رعایت نکات بهداشتی، نظارت بر نحوه ارایه خدمات تاسیسات گردشگری و نرخ‌های مصوب، برخورد قانونی با تاسیسات متخلف از جمله نکاتی است که در این بازدیدها مورد توجه بازرسان اداره کل میراث فرهنگی استان کرمان است.
انتهای پیام/2446/غ20/د1000
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها