امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۱:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 65064
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 29
به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، آئین نکوداشت تأسیس نهاد امور تربیتی با حضور حمیدرضا کفاش معاون پرورشی و ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، آئین نکوداشت تأسیس نهاد امور تربیتی با حضور حمیدرضا کفاش معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش، اسفندیار چهاربند مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران،‌رضا امانی معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش شهر تهران و جمعی از مربیان پرورشی امروز در باغ موزه دفاع مقدس برگزار شد.

اسفندیار چهاربند، مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران در سخنانی اظهار داشت: خوشحالم از اینکه در جمع شما عزیزان بوده و سی و چهارمین سالروز تأسیس نهاد امور تربیتی را گرامی می‌داریم.

وی افزود:‌امور تربیتی همزاد انقلاب اسلامی است و آنچه در طول انقلاب در این حوزه تربیتی اتفاق افتاده است، مرهون آن است و دستاوردهای زیادی به واسطه فعالیت‌های معلمان امور تربیتی در مدارس کشور به دست آمده است.

چهاربند گفت: باید این جمله امام(ره) ‌را که مدرسه سنگر است، هرگز فراموش نکنیم، چرا که مدرسه سنگر دفاع از هویت ایرانی دانش‌آموزان است و دنیای غرب و سکولارها مبانی و اصول خود را حفظ کرده‌اند و باید خودمان نیز مبانی و اصول‌مان را حفظ کنیم.

مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران، افزود: آنها ابزارهای خود را گسترش دادند و هجمه فرهنگی را به فضای مجازی کشاندند؛ جایی که پر از محتوای هنری و رنگ و لعاب است و نوجوانان و جوانانمان به سادگی در این فضا قرار می‌‌گیرند.

وی با بیان اینکه بخش قابل توجهی از عرصه تربیت به فضای مجازی منتقل شده است، ادامه داد: این یک پارادایم و فضای جدید است که روزانه میلیون‌ها صفحه محتوا در آن تولید می‌شود و باید بتوانیم ارتباط حضوری خود را گسترش دهیم تا مقهور دنیای غرب نشویم و آینده فرزندانمان را با ایمان پیوند دهیم تا یک هویت مذهبی مبتنی بر آموزه‌هایی که برای آن خون داده‌ایم، بسازیم.

وی اولویت اول خود را ارتقای مدارس دانست و افزود: مربیان پرورشی باید یک بار دیگر بدرخشند تا آینده کشورمان را بیمه کنند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها