امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۲:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 65073
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 27
امیر مهدویانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان به علم اکولوژی اشاره کرد و اظهار کرد: اکولوژی به بررسی روابط بین موجودات زنده و محیط پیرامون ...

امیر مهدویانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان به علم اکولوژی اشاره کرد و اظهار کرد: اکولوژی به بررسی روابط بین موجودات زنده و محیط پیرامون آن‌ها می‌پردازد.

وی در مورد اکولوژی انسانی گفت: اکولوژی انسانی خاصه برای انسان است و روابط بین انسان و محیط را بررسی می‌کند.

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان زنجان به هدف اکولوژی انسانی اشاره کرد و ادامه داد: انسان باید بداند که چگونه از محیط زیست بهترین استفاده را ببرد و کمترین آثار زیان‌بار و تخریب را از خود بر جای گذارد.

این مسئول خاطرنشان کرد: کارگاه آموزشی ترویج اکولوژی انسانی و چرخه سازگار با طبیعت در زنجان هم‌اکنون در اداره‌کل محیط زیست استان زنجان در حال برگزاری است.

مهدویانی به هدف برگزاری کارگاه آموزشی فوق اشاره کرد و ادامه داد: این کارگاه با هدف توانمندسازی اعضای NGOها و فعالان محیط زیستی برای ایجاد اولین دپارتمان اکولوژی انسانی و پایلوت مرکز اکولوژی کشور در استان زنجان برگزار می‌شود.

وی به اعضای شرکت کننده در کارگاه آموزشی ترویج اکولوژی انسانی و چرخه سازگار با طبیعت اشاره کرد و گفت: تشکل‌های مردم نهاد، کارشناسان دولتی فعال در زمینه محیط زیست، دانشگاهیان و پرسنل فعال برخی کارخانه‌ها به ویژه کارخانه سیمان زنجان از جمله اعضای شرکت کننده این کارگاه آموزشی بودند.

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان زنجان با بیان اینکه کارگاه آموزشی مذکور با همکاری دانشگاه تربیت مدرس برگزار شده است، ادامه داد: در این دوره آموزشی موضوعات محیط زیستی و اهمیت حفاظت در تمام زمینه‌ها برای فعالان محیط زیست مطرح می‌شود.
انتهای پیام/73010/م20
برچسب ها:
آخرین اخبار