امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۵:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 65075
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 53
مراد جعفری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار داشت: ماموران انتظامی استان زنجان در راستای مبارزه با قاچاق کالا برنامه‌های مختلفی در سطح ...

مراد جعفری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار داشت: ماموران انتظامی استان زنجان در راستای مبارزه با قاچاق کالا برنامه‌های مختلفی در سطح استان زنجان برگزار می‌کنند.

وی تصریح کرد: ماموران پلیس راه محور «خدابنده- ابهر» حین کنترل خودروهای عبوری در محورهای مواصلاتی حوزه استحفاظی یک دستگاه کامیون را برای بررسی مدارک شناسایی متوقف کردند.

جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان با بیان اینکه پس از توقف خودرو و استعلام از سوابق آن مشخص شد این کامیون دارای بار قاچاق است، افزود: ماموران در بازرسی انجام شده از این کامیون موفق شدند 29 هزار و 500 لیتر گازوئیل قاچاق کشف و ضبط کنند.

این مسئول خاطر نشان کرد: پس از اخذ مجوز قانونی خودرو به پارکینگ منتقل و راننده آن برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.

جعفری در ادامه به کشف مواد قاچاق در محور «زنجان- تبریز» اشاره کرد و متذکر شد: با تلاش ماموران پلیس راه محور «زنجان- تبریز» از یک دستگاه کامیون 23 هزار و 210 ثوب البسه و 15 طاقه پارچه خارجی قاچاق کشف شد.

*کشف 141 هزار مواد محترقه غیرمجاز در زنجان

وی در ادامه با اشاره به کشف بیش از 141 هزار مواد محترقه غیرمجاز در 72 ساعت گذشته اشاره کرد و ادامه داد: آگاهی از پیامدهای تلخ استفاده از مواد محترقه خطرناک بهترین عامل پیشگیری از حوادث تلخ چهارشنبه سوری است.

جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان اضافه کرد: در راستای پیشگیری از حوادث تلخ چهارشنبه آخر سال پلیس طرح‌های مختلفی را در سطح استان زنجان اجرا می‌کند.

این مسئول با تاکید بر اینکه پلیس مخالف شادی مردم در چهارشنبه آخر سال نیست، اظهار داشت: سوختگی، قطع دست و پا، کوری و انواع صدمات دیگر در اثر استفاده از مواد محترقه خطرناک ایجاد می‌شود.

جعفری با تاکید بر اینکه حوادث موجود در این زمینه این نکته را گوشزد می‌کند که نشاطی که به ندامت بیانجامد عذاب است، یادآور شد: به منظور پیشگیری از حوادث تلخ چهارشنبه آخر سال والدین و خانواده‌ها حرکات و رفتار فرزندان خود را کنترل و آنها را در استفاده از اینگونه مواد پرخطر آگاه سازند.

وی در پایان اذعان داشت: در 72 ساعت گذشته ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی در راستای مبارزه با تهیه و توزیع انواع مواد محترقه موفق شدند در بازدید از واحدهای صنفی 141 هزار و 878 عدد انواع مواد محترقه غیرمجاز را در سطح شهرستان زنجان کشف کنند.
انتهای پیام/73008/ل30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها