امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۲:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 65078
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 62
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، سردار علی مؤیدی ظهر امروز در نشستی با مطبوعات و خبرگزاری‌های لرستان در خرم‌آباد ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، سردار علی مؤیدی ظهر امروز در نشستی با مطبوعات و خبرگزاری‌های لرستان در خرم‌آباد اظهار کرد:‌ از اول انقلاب تا امروز 11 هزار نفر جانباز و 4 هزار و 722 شهید در بخش مبارزه با مواد مخدر تقدیم انقلاب اسلامی شده است که ما باید تلاش کنیم با اینکه پیوستن به شهدا یکی از افتخارات است، ‌در طی سال هیچ شهیدی نداشته باشیم.

وی افزود: علی‌رغم همه مشکلات پلیس مبارزه با مواد مخدر در این زمینه اقدامات خوبی انجام داده است.

رئیس‌ پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا اظهار کرد:‌ متاسفانه امروز شاهد رشد مواد صنعتی از قبیل روانگردان‌ها هستیم که این مواد نه تنها برای ما بلکه در دنیا یک تهدید بزرگ است.

مویدی یادآور شد: همه ما بخصوص رسانه‌ها باید در بحث پیشگیری فعال‌تر باشیم و بلندگوها را در جهت آثار و تبعات مواد مخدر فعال کنیم.

وی افزود: همه دستگاه‌ها به خصوص معلم‌ها، روحانیون، دانشگاهیان و غیره باید به این موضوع اهمیت بیشتری بدهند،زیرا قشر با سواد می‌توانند تأثیر بسزایی در مبارزه با مواد مخدر داشته باشند.

رئیس‌ پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا تصریح کرد: فرهنگسازی در بحث مبارزه با مواد مخدر وظیفه و کار رسانه‌هاست که خوشبختانه رسانه‌ها بخصوص در لرستان توانسته‌اند در این بخش کمک زیادی کنند.

مویدی با اشاره به رئیس مبارزه با مواد مخدر ایرانشهر سرهنگ نوربخش دهقانی خاطرنشان کرد:‌ شهیدی که دیروز با دستان مردم همیشه در صحنه خرم‌آباد تشریح شد یکی از بزرگترین و فعال‌ترین افراد در این عرصه بود.

وی افزود: قافله 8 سال دفاع مقدس در حال حرکت است و هر چند وقت یک بار عزیزی از این قافله به مقام والای شهادت ملحق می‌شود.

رئیس‌ پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا تصریح کرد: رسانه‌ها در خصوص فلسفه شهادت کارهای خوبی را انجام داده‌اند و یکی از صحنه‌های زیبا در تشییع جنازه این همکار در عرصه مبازره با مواد مخدر حضور فعال رسانه‌ها بود.

مویدی گفت: این عزیزی که در خط مقدم مبارزه با مواد مخدر جام خود را به جامعه بشریت تقدیم کرده است، در مبارزه با فرد شروری که در سال 75 دو تن از همکاران ما را شهید کرده بود به مقام والای شهادت رسید.

وی یادآور شد: ‌این شرور 8 قتل مسلحانه در استان و منطقه داشته و قتل‌های زنجیره‌ای را مرتکب شده بود که شهید نوربخش دهقانی در مبارزه با آن به شهادت رسید.

رئیس‌ پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا افزود: این فرد با یک خانم اجنبی در یکی از منطقه‌ها پنهان شده بود و شهید دهقان که از افراد نترس و شجاع مردان لر بود به قصد دستگیری این فرد شرور به این منطقه می‌رود که توسط این فرد به شهادت می‌رسد.

مویدی خاطرنشان کرد:‌ این‌ها ام‌الفساد‌‌ها هستند که باید ریشه‌کن شوند که در مقابل این افراد انسان‌های با عزم و اراده‌ای در جامعه وجود دارد مانند شهید دهقان که به قیمت از دست دادن جانشان یک فساد را برچیده می‌کنند.

وی اذعان کرد: ‌رسانه‌ها نقش بزرگی در ایجاد فرهنگ ایثار و شهادت دارند.

رئیس‌ پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا گفت: نقش اصحاب رسانه در جامعه ایجاد جامعه‌ای امن و منظم و محقق کردن نظام دینی در بین مردم بر هیچ کسی پوشیده نیست. زیرا رسانه‌ها می‌توانند برای تعالی و رشد جامعه نقش بی‌بدیلی ایفا کنند.

سردار مؤیدی یادآور شد: رسانه‌ها با انتقال پیام در جهت ارتقای فرهنگ صحی دینی و مردمی نقش بی‌بدیلی دارند، زیرا در عصری که عصر ارتباطات است، خبرنگاران یک نقش مؤثر را ایفا می‌کنند.

وی گفت: نقش رسانه‌ها در حوزه دینی و انتقال پیام‌های ارزشی یک نقش استثنایی و برجسته است.

انتهای پیام/85001/س40/پ3003
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها