امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۸:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 65093
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 44
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شهرستان ساری به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران، آیین تودیع نعمت‌الله فلاح و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شهرستان ساری به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران، آیین تودیع نعمت‌الله فلاح و معارفه محمدتقی عباسپور با حضور مدیرکل آموزش و پرورش مازندران، مدیران و روسای ادارات شهرستان‌ها و مناطق و کارکنان اداره کل در نمازخانه اداره کل برگزار شد.

علی قاسمی مدیرکل آموزش و پرورش مازندران در این مراسم با تقدیر و تجلیل از زحمات فلاح در دوران تصدی و نیز برشمردن خصوصیات و ویژگی‌های اخلاقی وی به سوابق اجرایی و تجارب محمدتقی عباسپور اشاره کرد و گفت: با تجربیات، تعهد و تخصصی که وی در طول سال‌های خدمت خود در امور پشتیبانی داشته‌ است و امیدواریم که ایشان با همکاری سایر معاونان و مدیران و روسای ادارات بتواند قد‌م‌های بزرگی را در زمینه پیشرفت و تعالی آموزش و پرورش استان بردارد.

معاون جدید پشتیبانی آموزش و پرورش مازندران نیز گفت: در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران که بر پایه اسلام بنا نهاده شده است مسئولیت‌‌ها تکلیفی است که به ما سپرده می‌شود و در واقع میدان امتحانی سخت و سبب افتخاری بزرگ است.

محمدتقی عباسپور پذیرفتن این مسئولیت را خدمتگزاری به همکاران برشمردند و ابراز امیدواری کرد که با همکاری فرهنگیان، صاحب‌نظران و دلسوزان نظام تعلیم و تربیت بتوانند در این راه موفق شوند. 

به گزارش فارس، معاون جدید پشتیبانی آموزش و پرورش مازندران پیش از این رئیس حسابداری آموزش و پرورش بابل، معاون مدیرکل تعاون استان قزوین، معاون مدیرکل تعاون مازندران، معاون شهرداری بابل، معاون پشتیبانی آموزش و پرورش مازندران، معاون اداره کل بازرگانی مازندران و مدیر هنرستان نوشیروانی بابل را در کارنامه خود دارد.

انتهای پیام/2296/ح/ض1002
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها