امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۲۰:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 65104
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 50
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از مشهد به نقل از پایگاه خبری پلیس، حسین بیدمشکی گفت: در پی وقوع یک فقره سرقت از فروشگاه لوازم ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از مشهد به نقل از پایگاه خبری پلیس، حسین بیدمشکی گفت: در پی وقوع یک فقره سرقت از فروشگاه لوازم موسیقی واقع در بلوار امامت و ارزش ریالی بالای لوازم مسروقه، موضوع به صورت ویژه در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: با توجه به حوزه جغرافیایی جرم و عدم وجود آثار و شواهدی در صحنه سرقت، تیمی تلفیقی از اداره عملیات ویژه و پایگاه غرب پلیس آگاهی تشکیل و با انجام یک سری اقدامات فنی و اطلاعاتی، تعدادی از اموال مسروقه در اختیار مالخری به نام محمد شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی ضمن دستگیری وی از بازرسی منزل سارق تعدادی از اموال مسروقه کشف و تحویل مالباخته شد.

رئیس پلیس آگاهی خراسان رضوی تصریح کرد: با توجه به اینکه اموال مسروقه از لحاظ ظاهری و نوع بسیار نادر بوده رسیدگی به ادامه پرونده به صورت ویژه در اختیار کارآگاهان اداره عملیات ویژه قرار گرفت و کارآگاهان این اداره با بازجویی‌های فنی از متهم دستگیر شده به سارق اصلی پرونده به هویت بهروز که از سارقان سابقه‌دار حرفه‌ای است، دست یافتند.

بیدمشکی عنوان کرد: ماموران با انجام تعقیب و مراقبت‌های شبانه‌روزی و کشف محل اختفای متهم، به محض حصول اطمینان از حضور متهم اصلی در مخفیگاهش واقع در جاده قدیم قوچان در یک عملیات ضربتی نامبرده به اتفاق سه نفر دیگر از سارقان مخفی شده در منزلش به نام‌های مسلم، رسول و سجاد را دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل کردند.

وی افزود: در بازرسی از مخفیگاه متهمان یک دستگاه خودروی پژو مسروقه که همان شب به سرقت رفته بود به همراه اسناد و مدارک سرقتی دیگر کشف و ضبط شد.

رئیس پلیس آگاهی خراسان رضوی گفت: پرونده تکمیلی در این خصوص تشکیل و برای سیر مراحل قانونی به دادگاه معرفی و طی احکام صادره متهمان روانه زندان شدند و تحقیقات کماکان پیرامون سایر جرایم احتمالی سارقان ادامه دارد.
انتهای پیام/2202/م/چ3000
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها