امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۴:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 65106
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 61
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،حسن هاشمی ضمن بیان این مطلب، گفت: برنامه پزشک خانواده هنوز در مراحل مقدماتی است و کامل نیست ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،حسن هاشمی ضمن بیان این مطلب، گفت: برنامه پزشک خانواده هنوز در مراحل مقدماتی است و کامل نیست بنابراین نواقصی دارد که مورد اعتراض بعضی از خدمت گیرندگان هست که حق هم دارند.

وی بیان کرد: سال آینده با رفع نواقص اجرای این برنامه، به خصوص در مناطق روستایی و سطح 2 این برنامه، شرایط بهتر خواهد بود.

وزیر بهداشت تصریح کرد: به نظر می رسد اجرای برنامه پزشک خانواده در شهرستان فسا از کیفیت مناسبی برخوردار است و نشان می دهد که سرمایه گذاری روی این دانشگاه سودمند بوده است.

وی ادامه داد: در حال حاضر برنامه پزشک خانواده به صورت جدی در دو استان فارس و مازنداران در حال اجراست.

هاشمی افزود: کار مهمی که باید در زمینه درمان این شهرستان انجام شود این است که در ساخت بیمارستان جدید این شهرستان تسریع شود که این امر با همکاری نماینده فسا در مجلس امکان پذیر خواهد بود.

براساس این گزارش، نماینده مردم شهرستان فسا در مجلس نیز در ادامه خواستار جذب اعتبار جهت تکمیل مراکز درمان بستر ده تخت‌خوابی بخش‌های فسا شد.

دوگانی، پیگیری جذب اعتبار برای تکمیل مراکز درمان بستر ده تخت‌خوابی بخش‌های فسا، کمبود نیرو و تصویب چارت تشکیلاتی واحدهای جدید، کمبود پزشک در مراکز روستایی و ارتقای تجهیزات و امکانات درمانی شهرستان با توجه به اینکه در مسیر ترانزیت قرار دارد را خواستار شد.

براساس این گزارش، واژه نامه قرآنی که به همت استاد ابوالقاسم آوند عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی فسا در مدت 11 سال گردآوری و تدوین شده است توسط وزیر بهداشت رونمایی شد.

همچنین وزیر بهداشت با حضور در بیمارستان شریعتی فسا، مرکز سی تی اسکن 16 اسلایس این بیمارستان را راه اندازی کرد.

مرکز سی تی اسکن بیمارستان دکتر شریعتی با اعتبار 25 میلیارد ریال در فضایی به متراژ 150مترمربع به بهره برداری رسید.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها