امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۴:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 65113
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 73
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمد حسن انتظاری در حاشیه بازدید از نمایشگاه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال، گفت: ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمد حسن انتظاری در حاشیه بازدید از نمایشگاه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال، گفت: مهم‌ترین برنامه دولت در آینده تسهیل قوانین و مقررات برای فعالیت بهتر نسل جوان در حوزه فناوری و دیجیتال است.

دبیر شورای عالی فضای مجازی درباره برنامه‌های آینده دولت در حوزه فناوری و دیجیتال، اظهار داشت: یکی از مهم‌ترین  اهداف ما در این زمینه تسهیل قوانین و مقررات است تا جوانان و نخبگان ما بتوانند راحت‌تر و با فراغت بیشتری در این حوزه کار کنند و به تولید بپردازند.

وی نتیجه تسهیل مقررات را گسترش و شکوفایی فناوری دیجیتال با افزایش تولیدات داخلی دانست و افزود: دومین هدف ما این است که بتوانیم در فضای مجازی فعالیت‌های خود را ارتقا دهیم تا هم در زمینه تولید محتوا و هم ساختار، شاهد تحول و شکوفایی باشیم.

دبیر شورای عالی فضای مجازی قوانین و مقررات و اهداف ذکر شده را در دست بررسی عنوان کرد که در ابتدای سال آینده شکل اجرایی به خود خواهند گرفت.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها