امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۰۳:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 65125
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 57
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، سید حسین هاشمی در حاشیه جلسه شورای مسکن استان تهران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مسکن‌های مهر مشکلات عدیده‌ای را ایجاد ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، سید حسین هاشمی در حاشیه جلسه شورای مسکن استان تهران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مسکن‌های مهر مشکلات عدیده‌ای را ایجاد کرده است که سعی بر حل این مشکلات داریم.

وی ادامه داد: مطمئنا بدون پیش‌ساخت‌های لازم پروژه‌های مسکن مهر تحویل متقاضیان داده نخواهد شد.

هاشمی با بیان اینکه معضلات عمده مسکن‌های مهر در دو شهر بزرگ پرند و پردیس است، گفت: باید با تعامل مابین وزارت راه و شهرسازی و استانداری تهران نسبت به حل این مشکلات که از جمله آن امکانات اولیه برای زندگی است، اقدام کرد.

استاندار تهران تاکید کرد:‌ به هیچ‌وجه مسکن مهر و واحدی که آماده نیست و دارای آب، برق، ‌گاز نمی‌باشد تحویل متقاضیان داده نخواهد شد.

وی افزود: تمهیدات لازم برای سال آینده و بازگشایی مدارس در شهرهای جدیدی که مسکن مهر ساخته شده است، صورت گرفته و امنیت این مناطق نیز از اولویت‌های استانداری است.

هاشمی خاطرنشان کرد:‌ از محل ایجاد درآمدهای لازم ساخت کلانتری‌ها و مدارس در اولویت قرار گرفته است.

وی افزود: در این جلسه 60 تا 70 درصد مصوبات قبلی مسکن استان اجرایی شده بود.

هاشمی خاطرنشان کرد: به متقاضیان مسکن‌های مهر در سال آینده خبرهای خوبی خواهیم داد و مطمئنا سرعت تحویل مسکن‌های مهر به صورت کامل در سال آینده افزایش خواهد یافت.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار