امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۲۳:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 65130
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 40
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند حسین هاونگی امشب در شورای آموزش و پرورش خراسان جنوبی اظهار داشت: مقاوم معلم بسیار ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند حسین هاونگی امشب در شورای آموزش و پرورش خراسان جنوبی اظهار داشت: مقاوم معلم بسیار گسترده است.

وی با بیان اینکه در مهرماه سال جاری شیوه‌نامه انتخاب معلم نمونه به دست ما رسیده است، تصریح کرد: براساس این شیوه‌نامه فعالیت‌های سال گذشته را آسیب‌شناسی می‌کنیم.

مدیر اداره آموزش و پرورش استثنایی خراسان جنوبی با اشاره به اهداف این شیوه‌نامه، اذعان داشت: نهادینه‌سازی تکریم، ارتقاء انگیزه، رشد و تعالی‌خواهی با ایجاد رقابتی سالم و بسیج نهادها و تشکل‌ها از جمله این اهداف است.

هاونگی با بیان اینکه مشمولان این طرح تمام فرهنگیان رسمی، پیمانی و آزمایشی هستند، ادامه داد: بررسی پرونده‌ها در ستاد شهرستان و استان انجام می‌شود.

وی با بیان اینکه رسیدگی به اعتراضات با توجه به همفکری در استان صورت گرفته است، متذکر شد: کمترین اعتراضات را در استان داشته و عدالت به نحو احسن اجرا شده است.

مدیر اداره آموزش و پرورش استثنایی خراسان جنوبی با بیان اینکه 247 معلم نمونه منطقه‌ای مشخص شده‌اند که فردا اسامی آنها به آموزش و پرورش ارسال می‌شود، افزود: همچنین 11 نفر معلم نمونه استانی و یک نفر معلم نمونه کشوری داریم.

هاونگی با بیان اینکه در مرحله مدرسه‌ای بیشترین شرکت‌کننده را در طبس و کمترین شرکت‌کننده را در دستگردان داشته‌ایم، یادآور شد: همچنین در مرحله استانی بیشترین شرکت‌کننده را در بشرویه و کمترین شرکت‌کننده را در درمیان داشته‌ایم.

وی با اشاره به معلمان نمونه استانی اضافه کرد: تعداد 9 نفر از معلمان استانی بیرجندی، یک نفر نهبندانی و یک نفر از اهالی سربیشه بوده است.

مدیر اداره آموزش و پرورش استثنایی خراسان جنوبی تصریح کرد: معلم نمونه کشوری بیرجندی است.

هاونگی در پایان با بیان اینکه در اجرای شیوه‌نامه انتخاب معلمان نمونه در چند سال گذشته در مرحله استانی شهرستان‌های فردوس، بشرویه و سرایان نمونه اعلام شدند، خاطرنشان کرد: امسال در این مرحله بیرجند حائز رتبه برتر بوده است.
انتهای پیام/69010/ذ30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها