امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۰:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 65133
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 74
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، رئیس پلیس آگاهی خراسان رضوی گفت: در پی وصول گزارشات متعددی از شهروندان خیابان حر مبنی بر ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، رئیس پلیس آگاهی خراسان رضوی گفت: در پی وصول گزارشات متعددی از شهروندان خیابان حر مبنی بر اینکه افرادی با یک دستگاه موتورسیکلت اقدام به زورگیری با استفاده از سلاح‌های رد از آنان می‌کنند، موضوع به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت.

سرهنگ بیدمشکی بیان داشت: با توجه به اهمیت موضوع تیمی ویژه از دایره عملیات اداره مبارزه با سرقت در این خصوص اقدامات خود را در جهت شناسایی و دستگیری سارقین آغاز و با دعوت از تعدادی از شکات در ابتدا چهره فرضی آنان ترسیم و در اختیار واحدهای گشتی کلانتری و پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی گفت: یکی از شکات در اخذ اظهاراتش چنین بیان داشت که در حال تردد در خیابان بوده که یکدستگاه موتورسیکلت سه ترکه با ترفند پرسیدن ساعت به وی در پیاده‌رو نزدیک شده و با استفاده از قمه ضمن وارد آوردن ضرباتی به وی اخاذی کرده و متواری شده‌اند.

کارآگاه بیدمشکی در ادامه بیان داشت: با تلاش شبانه روزی کاراگاهان اداره مبارزه با سرقت احدی از متهمین به نام میلاد شناسایی و در اقدامی غافلگیرانه در سطح شهر دستگیر و در بازجویی بعمل آمده به عربده کشی و ضرب و شتم شاکی با استفاده از سلاح سرد با همدستی هاشم سیاه اعتراف نمود و اظهارداشت با پیشنهاد وحید که قمه متعلق به او بوده اقدام به زورگیری می‌نموده‌اند.

رئیس پلیس آگاهی خراسان رضوی با بیان اینکه با سرنخ‌های بعمل امده از متهم ردیف اول، سردسته این سرقت‌ها به نام هاشم سیاه نیز دستگیر گردید و به بزه‌های انتسابی معترف و تاکنون مورد شناسایی شش نفر واقع گردیدند بیان داشت پلیس آگاهی با تمام توان در راستای تامین نظم، امنیت و آرامش شهروندان تلاش خواهد کرد و به هیچ فردی اجازه نخواهد داد با اقدامات غیرقانونی و خلا، موجبات بر هم زدن نظم عمومی و آسایش مردم را فراهم کند و با چنین افرادی قاطعانه و با قدرت برخورد خواهد کرد و شهروندان نیز می‌توانند در صورت مشاهده موارد مشکوک سریعاً مراتب را از طریق ستاد خبری پلیس آگاهی و یا شماره تلفن 110 موارد را به پلیس اطلاع دهند تا اقدامات قانونی صورت پذیرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها