امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۹:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 6514
تاریخ انتشار: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۱:۵۵
تعداد بازدید: 102
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در ادامه طرح انتشار صد اثر از نوقلم به تازگی هشتاد و یکمین عنوان این ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در ادامه طرح انتشار صد اثر از نوقلم به تازگی هشتاد و یکمین عنوان این مجموعه به چاپ رسید. این اثر  که مجموعه داستان «کنار در آتش» نام دارد، نوشتۀ معصومه حسینی(1345-) در 72 صفحه قطع رقعی، به شمارگان 2200 نسخه و به قیمت 900تومان منتشر شده است.
 
عناوین فصل‌های این کتاب به شرح ذیل است: انجیر پیر، بدون تردید، هویت، باز هم آسمان آبی است، آن سوی نرده ها، کنار در آتش، بهار را باور کن آرزو، سایه های سیاه، جایی برای دلتنگی، قطار، یونسی دیگر.
 
در بخشی از این اثر هم می‌خوانیم:
 
پرنده را به سینه ات می چسبانی قلبش چه تند می زند؟ وقتش رسیده آزادش کنی. کنار پنجره می روی زل می زنی به درختان عریان باغ پشت خانه. یاد حرفش می افتی«مادر جان، پاییز یعنی دل کندن دسته جمعی درختان از تن پوش سبزشان، درست برعکس آدما» و بعد لبخند قشنگش با تمام صورت. پنجره را باز می کنی و پرنده را رها می کنی، پرنده بی اعتنا به چشمهای خیست عاشقانه می پرد و نقطه ای می شود در دل آسمان.
 
 
علاقه مندان می توانند این کتاب را از طریق فروشگاه کتاب انجمن قلم ایران به نشانی تهران-خیابان سید جمال الدین اسد آبادی -بالاتر از میدان سیدجمال الدین اسدآبادی - بعد از کوچه44  - پلاک 358-شماره تلفن 88214440تهیه کنند.
 
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها