امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۳:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 65153
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 34
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در غزه، مرکز مطالعات اسرای فلسطین در بیانیه‌ای که نسخه‌ای از آن را در اختیار خبرگزاری ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در غزه، مرکز مطالعات اسرای فلسطین در بیانیه‌ای که نسخه‌ای از آن را در اختیار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس قرار داد، اعلام کرد که اسیر فلسطینی «یسری عطیه المصری» از اهالی شهر دیر البلح در نوار غزه در آستانه مرگ به دلیل سرطان قرار دارد.

این بیانیه در ادامه تاکید کرده است که اداره زندان‌های اسرائیل موسوم به «شاباص» با خروج این اسیر فلسطینی و بستری شدن وی در بیمارستان برای درمان خودداری می‌کند.

این مرکز فلسطینی ذکر کرده است که اداره زندان‌ «اشل» گزارش دروغینی به دادگاه رژیم صهیونیستی ارائه کرد که در آن ذکر شده وضعیت المصری نگران کننده نیست تا به این ترتیب مانع آزادی پیش از موعد مقرر وی شود.

دادگاه رژیم صهیونیستی رسیدگی به پرونده المصری را به ماه مارس آینده موکول کرده است.

مرکز مطالعات اسرای فلسطین در پیامی از «یسری عطیه المصری» از زندان‌های رژیم صهیونیستی نقل کرده است که ما اسرای بیمار فلسطینی با درد و رنجی مافوق تصور مواجه هستیم، ای امت یک میلیارد نفری مسلمانان بیماری‌ها همین طور در بدن ما در حال پیشرفت هستند و من به عنوان یک بیمار مبتلا به سرطان فریاد می‌زنم و وجدان‌های بیدار را به یاری می‌طلبم،‌آیا کسی هست که به فریاد پاسخ دهد و لبیک گوید.

المصری در پایان پیام خود ذکر کرده که ما هر لحظه در انتظار مرگ هستیم و اگر در این راه شهید شدیم این مهر گران بهایی در راه وطن و مسجد الاقصی ما نیست.
انتهای پیام/خ
برچسب ها:
آخرین اخبار