امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۰۶:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 65177
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 40
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری «ایتارتاس»، پارلمان اعلای اوکراین از دولت این کشور خواست تا گروهی را برای ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری «ایتارتاس»، پارلمان اعلای اوکراین از دولت این کشور خواست تا گروهی را برای مذاکره با دولت فدراسیون روسیه و همچنین انجام اقدامات لازم برای تامین تمامیت ارضی کشور تشکیل دهد.

بر اساس اطلاعات دفتر مطبوعاتی رادا (پارلمان)، این تصمیم در نشست امروز پارلمان و دولت که در پشت درهای بسته تشکیل شد، اتخاذ شد.

این در حالی است که نیروهای مسلح اوکراین در پی دستور "الکساندر تورچینوف" کفیل ریاست‌جمهوری این کشور که از سوی پارلمان اوکراین منصوب شده است، در حالت آمادگی رزمی کامل بسر می‌برد.

"آندری پاروبی" دبیر شورای امنیت ملی و دفاع اوکراین امروز در کنفرانس مطبوعاتی بعد از پایان نشست پارلمان این کشور با اعلام این مطلب گفت: به دستور ابلاغ شده از سوی کفیل ریاست‌جمهوری در تاریخ اول ماه مارس، تمامی اقدامات لازم برای تامین امنیت و حفظ تمامیت ارضی کشور انجام شده است.

علاوه بر این، "یولیا تیموشنکو" نخست وزیر سابق اوکراین که در تاریخ 22 فوریه و بر اساس تصمیم پارلمان اعلای این کشور از زندان آزاد شده، تایید کرده است که قصد دارد فردا، دوشنبه (3 ماه مارس) به مسکو سفر کند تا با مقامات روسی در خصوص حل و فصل اوضاع در منطقه کریمه (جنوب اوکراین) مذاکره کند.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها