امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۵:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 65194
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 44
به گزارش خبرگزاری فارس، «اسامه محمد مرسی» فرزند «محمد مرسی» رئیس جمهور برکنار شده جمهوری مصر از آزادی برادرش خبر داد و در صفحه شخصی  خوددر پایگاه ...

به گزارش خبرگزاری فارس، «اسامه محمد مرسی» فرزند «محمد مرسی» رئیس جمهور برکنار شده جمهوری مصر از آزادی برادرش خبر داد و در صفحه شخصی  خوددر پایگاه اجتماعی «فیس بوک» نوشت: عبدالله محمد مرسی آزاد شد.

پلیس مصر روز گذشته با دستگیری «عبدالله مرسی» پسر رئیس جمهور برکنار شده این کشور، مدعی شد که دو سیگار «حشیش» را نزد وی کشف و ضبط کرده است

سرهنگ «محمد فتحی» از نیروهای پلیس مصر در گفت‌وگو با پایگاه خبری «الیوم السابع» از دستگیری «عبدالله محمد مرسی» پسر رئیس جمهور برکنار شده این کشور به همراه یکی از دوستانش خبر داد و افزود: یک سیگار حشیش روشن در داخل ماشین بوده و یک سیگار حشیش آماده دیگر نیز نزد آنها کشف و ضبط شد.

وی افزود: افسران پلیس خودروی مذکور را بدون اینکه بدانند چه کسانی در داخل هستند، متوقف کرده و وقتی درهای خود را باز کردند بوی ماده مخدر حشیش از آن بلند شد.

به گفته سرهنگ فتحی افسران پلیس مصر بعد از بازرسی داخل خودرو یک سیگار حشیش را در داخل جا سیگاری روشن یافته و یک سیگار را نیز کشف و ضبط کردند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار