امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۲۱:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 65223
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 50
«نصرت‌الله حسینی» مدرس هنر تلاوت قرآن کریم و استاد «مهدی غلام‌نژاد» دارنده رتبه چهارم سی‌وششمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در گفت‌وگو با خبرنگار ...

«نصرت‌الله حسینی» مدرس هنر تلاوت قرآن کریم و استاد «مهدی غلام‌نژاد» دارنده رتبه چهارم سی‌وششمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در گفت‌وگو با خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به خصوصیات مثبت اخلاقی «مهدی غلام‌نژاد» گفت: غلام‌نژاد علاوه بر تلاوت ممتاز، ویژگی‌های اخلاقی بارز‌تری دارد، وی جوانی خوش‌رو، خوش‌کلام و متواضع است و هنگام بیان نکته‌ها با تمام وجود گوش می‌دهد، از این رو ویژگی‌های اخلاقی وی بیش از تلاوت زیبایش محسوس است، زیرا شخصیت هر انسان در گفتار و رفتارش مشخص است.

وی صدای غلام‌نژاد را صدایی منحصر به فرد دانست و گفت: غلام‌نژاد سابقه زیادی در تلاوت ندارد، اما وی به آنچه در این سال‌ها آموخته به خوبی عمل کرده و همواره تلاش می‌کند از صدای منحصر به فردی که دارد استفاده کند.

عارف حسینی تلاوت غلام‌نژاد را دارای سبک مشخص دانست و گفت: غلام‌نژاد شناخت خوبی از صدا و تلاوتش پیدا کرده و سبک مشخصی دارد، البته هنوز نیاز است تلاوتش ارتقا پیدا کند اما وی آنچه یاد گرفته به خوبی پیاده می‌کند و به خاطر اخلاق خوب و فرمانبرداری از اساتید همواره موفق بوده است.

تلاوت «مهدی غلام‌نژاد» در فینال سی‌وششمین دوره مسابقات قرآن کریم

 

این استاد تلاوت قرآن کریم صدای غلام‌نژاد را صدایی پر تحریر دانست و در این خصوص اظهار داشت: صدای غلام‌نژاد منحصر به فرد است و انعطاف خوبی دارد، وی بسیاری از تحریر‌های استاد حصان را در تلاوت خود اجرا کرده و بسیاری از انعطاف‌ها را در تلاوت پیاده می‌کند، همچنین داشتن نفس قوی از دیگر ویژگی های تلاوت غلام‌نژاد است.

عارف حسینی در خصوص ویژگی‌های تلاوت خوب گفت: داشتن نفس، صدا، روحیه و حس خوب از ویژگی‌های قاری خوب است و غلام‌نژاد این ویژگی‌ها را دارد.
انتهای پیام/ت
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها