امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۳:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 65230
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 70
رضا احسان‌پور نویسنده، شاعر و طنزپرداز در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره انتشار اولین مجموعه ...

رضا احسان‌پور نویسنده، شاعر و طنزپرداز در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره انتشار اولین مجموعه شعر خود اظهار داشت: قرار است مجموعه‌ای از غزل‌هایم با عنوان «چه حرف‌ها» از سوی انتشارات فصل پنجم منتشر شود.

وی گفت: در قالب‌های دیگر به جز غزل‌، سروده‌هایی دارم اما تصمیم گرفته‌ام برای شروع غزل‌هایم را برای انتشار به انتشارات فصل پنجم، که ناشر تخصصی شعر است بسپارم.

احسان‌پور در ادامه سخنان خود پیرامون اینکه این مجموعه شامل 47 غزل است ابراز داشت: اکثر غزل‌ها عاشقانه‌اند و در کنار اشعار عاشقانه چند شعر اعتراض هم گنجانده شده است.

این شاعر درباره انتشار مجموعه اشعار خود بیان کرد: «چه حرف‌ها» اولین کتابی است که از من روانه بازار نشر می‌شود و علی رغم سال‌ها فعالیت فرهنگی و ادبی، به دلایل مختلف انتشار کتابم کمی به تاخیر افتاد؛ یکی از مهمترین دلایل وسواس و دقتم در جمع آوری اشعار برای انتشار بود.

وی افزود: «چه حرف‌ها» مجموعه‌ای 80 صفحه‌ای خواهد بود که طبق صحبت با مدیر اجرایی انتشارات فصل پنجم تا پیش از سال 93 منتشر و روانه بازار کتاب می‌شود.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها