امروز : شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 18
۱۳:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 6525
تاریخ انتشار: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۱:۵۵
تعداد بازدید: 547
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات فارس، یکی از کتاب‌های پرمخاطب و پرطرفدار انتشارت کیهان که غالبا کتاب‌خوان‌ها و به خصوص علاقه مندان به تاریخ معاصر را ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات فارس، یکی از کتاب‌های پرمخاطب و پرطرفدار انتشارت کیهان که غالبا کتاب‌خوان‌ها و به خصوص علاقه مندان به تاریخ معاصر را به سوی این نشر می‌کشاند، مجموعه کتاب‌های نیمه پنهان است.

این کتاب‌ها که هم اکنون تعداد عنوان‌هایش به 49 جلد رسیده است، کتاب‌هایی است که معمولا پرمخاطب و تاثیرگذار هستند و همیشه مشتری‌های خاص خودشان را دارند.

در میان این 49 جلد که در طی سال‌ها توسط این نشر منتشر شده است، کتاب‌های جلد 42 تا 49 این مجموعه کتاب‌ها امسال برای اولین بار به نمایشگاه کتاب آمده‌اند و تبعا این 8 جلد از دیگر کتاب‌ها پرفروش‌تر شده‌اند.

در مجموع به گفته مسئولان غرفه انتشارات کیهان کتاب راز قطعنامه و رازهای دهه60 پرفروش‌ترین کتاب‌های این نشر هستند ضمن اینکه کتاب 3 جلدی نقش  رهبری در مدیریت بحران‌ها هم از جمله کتاب‌هایی است که با استقبال بسیار خوبی مواجه شده است.

همچنین کتاب امپراطوری وحشت ساواک از آغاز تا فرجام، ارتش سری روشنفکران، گفت و شنود طریقت و تزویر و واکاوی لنجه که به نقش بهاییان در پیدایش و استمرار رژیم پهلوی می‌پردازد، از دیگر کتاب‌های پرفروش این نشر هستند.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها