امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 20
۱۳:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 65261
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 35
حامد قوام داماد سردار محمدباقر نیکخواه بهرامی، نویسنده کتاب «جنایات جنگی» در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از ...

حامد قوام داماد سردار محمدباقر نیکخواه بهرامی، نویسنده کتاب «جنایات جنگی» در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس پیرامون وضعیت کنونی این نویسنده اظهار داشت: با جدا شدن دستگاه تنفس از شب گذشته و با دعای دوستان، تنفس و سطح هوشیاری آقای نیکخواه بهتر شده است.

وی ادامه داد: پس از گذران 24 ساعت طلایی، دقایقی پیش وقتی پرستار نام آقای نیکخواه را صدا زد، ایشان چشمان خود را گشود که این موارد نشان از روند بهبودی ایشان دارد.

گفتنی است،‌ سردار محمدباقر نیکخواه بهرامی، نویسنده کتاب «راز جنایت جنگی» هفتم اسفند 92 بر اثر سانحه تصادف با اتوبوس مجروح و در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان مشهد بستری شد.

وی فرماندهی قرارگاه پدافند شیمیایی معروف به «ش م ر» را در دوران دفاع مقدس برعهده داشت. سردار نیکخواه بهرامی، خود یکی از قربانیان سلاح‌های شیمیایی است که به عنوان مسئول تبلیغات قرارگاه‌های جنوب و کربلا و فرمانده پدافند شیمیایی در 8 سال دفاع مقدس، پس از جنگ به منظور افشای جنایات عراق، نگارش کتاب‌هایی در این خصوص را آغاز کرده است. از جمله کتاب‌های این نویسنده، «ماشین روحیه» است که در سال 76 منتشر شد و در بردارنده خاطراتی است که نویسنده مسئولیت تبلیغات جنگ را به عهده داشته است. در این کتاب به نحوه فعالیت‌های فرهنگی و هنری رزمندگان اعم از رسانه‌ها، طراحان، کارگردانان و ... پرداخته شده است. کتاب «گاه شمار حملات شیمیایی عراق در 8 سال دفاع مقدس» نیز اثر منتشر شده دیگری از نیکخواه بهرامی است که به صورت جداول آماری، میزان حملات شیمیایی را در دوران دفاع مقدس بررسی کرده است و در سال 89 به همراه لوح فشرده آن وارد بازار نشر شد. 
خانواده این نویسنده از دوستان، همکاران و همرزمان «سردار محمدباقر نیکخواه بهرامی» درخواست کردند تا برای بهبودی وی دعا کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها