امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۰۹:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 6527
تاریخ انتشار: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۱:۵۵
تعداد بازدید: 96
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات فارس، در زمان حیات آل احمد و پس از آن تا پیش از آنکه 30 سال از در گذشت این نویسنده معاصر و به نام بگذرد و همه ناشران ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات فارس، در زمان حیات آل احمد و پس از آن تا پیش از آنکه 30 سال از در گذشت این نویسنده معاصر و به نام بگذرد و همه ناشران اقدام به چاپ آثارش کنند، انتشارات فردوس، کتاب‌های آل احمد را چاپ می‌کرد.

این انتشارات همچنان هم آثار جلال آل احمد را چاپ می‌کند و با وجود اینکه نوشته‌های آل احمد پرمخاطب است و انتشار این کتاب‌ها به صرفه، و رقیبان بسیاری برای انتشار فردوس به وجود آمده است، باز هم کتاب‌های آل احمد در صدر پرفروش‌های انتشارات فردوس قرار دارد.

در میان کتاب‌های آل احمد خسی در میقات در انتشارات فردوس پرفروش‌ترین است و پس از آن کتاب‌های زن زیادی، مدیر مدرسه، سه تار و در خدمت و خیانت روشنفکران پرفروش‌ترین کتاب‌های این ناشر هستند.

از سوی دیگر این انتشارات که با 14 عنوان کتاب جدید به نمایشگاه کتاب آمده است، کتاب‌های پرفروش دیگری نیز دارد و کتاب‌های فرهنگ تشریحی ایسم‌ها، لباب الالباب و در ژرفای واژه‌های ناصر انقا از دیگر کتاب‌های پرفروش این نشر است.
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار