امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۰۲:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 65270
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۶
تعداد بازدید: 241
اگر در آموزش دستور زبان انگلیسی مشکل دارید، با استفاده از نرم افزار Grammar Expert : English Grammar Advanced می توانید به راحتی در 20 درس مختلف ...

اگر در آموزش دستور زبان انگلیسی مشکل دارید، با استفاده از نرم افزار Grammar Expert : English Grammar Advanced می توانید به راحتی در 20 درس مختلف تمامی دستور زبان انگلیسی را بیاموزید.

برای تسلط هر چه بهتر بر روی زبان انگلیسی، آشنایی و شناخت مناسب از دستور زبان انگلیسی بسیار ضروری است. این برنامه Grammar Expert : English Grammar Advanced درس های تخصصی و طبقه بندی شده برای آموزش دستور زبان انگلیسی را در درون خود گنجانده است، که این درس ها تمام مفاهیم مرتبط با دستور زبان را شامل می شوند. در این 20 درس مواردی چون: اسم، صفت، فاعل، زمان ها، مقایسه، صفت ملکی، قید ها و ... به صورت کامل شرح داده شده است. تعیین سطح ها و سوالات برنامه در حد toefl است و می توانید به سطوح ارائه شده توسط نرم افزار اطمینان کنید. از ویژگی های نرم افزار می توان به مواردی چون: ارائه سطح نسبت به آموزش، الگوریتم های ویژه برای سنجش توانایی فرد امتحان دهنده، امکان به اشتراک گذاری نتایج امتحان ها با استفاده از ایمیل و ... اشاره کرد.


 
قابل اجرا در ios 5.1 و بالاتر
حجم نرم افزار: 12.6 مگابایت

 

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها