امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۳:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 65278
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۱۵
تعداد بازدید: 80
رضا تقوی عضو جامعه روحانیت مبارز در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به جلسات هم‌اندیشی ...

رضا تقوی عضو جامعه روحانیت مبارز در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به جلسات هم‌اندیشی اصولگرایان که با محوریت وی برگزار می‌شود و درباره دیدار با آیت‌الله یزدی و آیت‌الله مصباح اظهار داشت: ما با آقای مصباح دیداری نداشته‌ایم اما گاهی با آیت‌الله یزدی دیدار داریم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا در این خصوص دیداری با آیت‌الله مهدوی‌کنی داشته‌اید؟ گفت: ایشان هم تایید کرده‌اند و معتقدند هرکس در راستای ایجاد وحدت گام بردارد مورد تایید است.

رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کشور با بیان اینکه ما در این جهت همه را آوردیم و گفتیم با هم وفاق کنید، یادآور شد: جلسات ما هر هفته تشکیل می‌شود مگر هفته‌هایی که بنده مسافرت باشم تشکیل نمی‌شود از این رو جلسه هفته آینده نیز برگزار می‌شود.

تقوی درباره رایزنی با حدادعادل و جلیلی متذکر شد: بنده از طرف آنها نمی‌توانم چیزی بگویم البته با جلیلی صحبت کردم او تایید کرد و گفت کار خوبی است و شما در جهت وحدت گام بردارید.

عضو جامعه روحانیت مبارز تاکید کرد: ما از افراد به شکل حقیقی برای حضور در این جلسات دعوت می‌کنیم.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها