امروز : جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 23
۲۰:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 65284
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۱۵
تعداد بازدید: 76
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، شبکه تلویزیونی المیادین در گزارشی درباره فساد مالی و اخلاقی گسترده سران و مسئولان رده های ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، شبکه تلویزیونی المیادین در گزارشی درباره فساد مالی و اخلاقی گسترده سران و مسئولان رده های مختلف رژیم اسرائیل و خاخام های صهیونیست آورده است: رسوایی‌های فساد مسئولان و سران احزاب و حتی خاخام‌ها اخیرا در دادگاههای اسرائیل افزایش یافته است.

مطالعات نشان می دهد که درآمد ناشی از فساد در بازار سیاه از مرز هفت میلیارد دلار فراتر می رود و آمارها حاکی است که 88 درصد اسرائیلی ها کابینه خود را فاسد می دانند.

خاخام یعشیاهو بینتو از بزرگترین خاخام های رژیم اسرائیل که طراح تاسیس مدارس یهودی در سراسر جهان است، خودش بنیانگذار امپراطوری فساد از فلسطین اشغالی تا آمریکا است. او توانست مشاور مورد اطمینان بزرگترین مردان مافیای اسرائیلی و افسران ارتش و سیاستمداران و وزیران سابق و کنونی و نظایر آن شود و پرونده های فساد بی شماری او را تعقیب می کند و همچنین ثروتش بیش از 75 میلیون دلار تخمین زده می شود.

دکتر احمد رفیق عوض از دانشگاه قدس درباره فساد در بین مسئولان و خاخام های صهیونیست گفت: فساد در اسرائیل کشف جدیدی نیست و چندین سال پیش ماموران گمرک در تل آویو وقتی از وزیر انرژی این رژیم قرص های اکستازی و مواد مخدر در یک جعبه شکلات کشف کردند، شوکه شدند. این وزیر اسرائیلی چهار سال به زندان افتاد.

شماری از روسا و وزیران نظیر آریل شارون نخست وزیر اسبق و فرزندش و برخی از وزیران نظیر اویگدور لیبرمن و ایهود اولمرت و حتی برخی زنان نظیر شولا زاکین رئیس دفتر بنیامین نتانیاهو نخست وزیر کنونی رژیم اسرائیل درگیر در پرونده های فساد هستند.

اما جمال حویل عضو مجلس قانونگذاری فلسطین نیز به نوبه خود شرکت های رژیم اسرائیل را برمی شمرد که فساد در آنها لانه کرده است که از جمله آنها، شرکت شهرک سازی سولیل بونیه و فساد بانک ها است.

آمارها حاکی است که درآمد فساد در بازار سیاه فراتر از هفت میلیارد دلار است لذا 88 درصد اسرائیلی ها معتقدند که فساد در کابینه آنها لانه کرده است.

اخیرا نیز رسوایی های اخلاقی مسئولان رژیم اسرائیل از جمله رسوایی اخلاقی سفیر اسرائیل در نروژ و تجاوز جنسی او درز کرده است که این علاوه بر ده‌ها پرونده روزانه در شهرهای مختلف است؛ پرونده‌هایی که عرق شرم بر پیشانی می‌نشاند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها