امروز : یکشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ - 2017 April 23
۱۱:۱۷
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 65285
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۱۵
تعداد بازدید: 58
زینب رستمی نماینده تجمع‌کنندگان در تماس تلفنی با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس  گفت: از ساعت 8:30 امروز حدود 600 نفر از ...

زینب رستمی نماینده تجمع‌کنندگان در تماس تلفنی با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس  گفت: از ساعت 8:30 امروز حدود 600 نفر از ناظران گندم جلوی دفتر معاونت راهبردی ریاست جمهور در اعتراض به عدم اجرای قانون استخدام ناظران گندم جمع شده‌اند.

وی که خود را نماینده ناظران گندم معرفی کرد،گفت: دژ پسند، معاون آقای نوبخت به جمع معترضان آمده و مشکلات عدم استخدام را به دولت گذشته ربط داده و قول داده است، تا دو ماه دیگر موضوع بررسی شود.

رستمی گفت: همچنین معاون بودجه معاون برنامه‌ریزی رئیس جمهور اعلام کرده 10 نفر از معترضان به عنوان نماینده و برای بیان مشکلات به دفترکار ایشان برود و بقیه تجمع را پایان دهند که ناظران گندم قبول نکرده‌اند.

بر اساس قانون،  10 هزار ناظر گندم باید تا سال 93استخدام شوند، این قانون در 10 اسفند 89 به تصویب رسید و در 12 بهمن سال 90، با اصلاحیه‌ای مهلت این استخدام تا پایان سال 93 شد.

به گفته رستمی تا پایان سال 92 باید بیش از 6500 نفر از این ناظران استخدام می‌شدند.

وی گفت: ردیف اعتباری استخدام در سال 93 هم برای ناظران گندم وجود ندارد بنابراین امیدواری برای استخدام تا پایان 94 هم وجود ندارد.

به گفته این مهندس کشاورزی، ناظران گندم در شرایط بسیار سختی زندگی می‌کنند سالانه یک میلیون تومان حقوق می‌گیرند که بخش زیادی از آن صرف ایاب وذهاب می‌شود، بسیاری از آنها موی خود را طی سالها به امید ا ستخدام سفید کرده‌اند و هنوز دولت به قانون هم عمل نمی‌کند.
انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار