امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۸:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 65296
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۱۵
تعداد بازدید: 93
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی‌ فتح‌الله‌زاده در مورد مسائل مالی باشگاه استقلال، تصمیمش برای فصل آینده و حاشیه‌های اخیر ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی‌ فتح‌الله‌زاده در مورد مسائل مالی باشگاه استقلال، تصمیمش برای فصل آینده و حاشیه‌های اخیر صحبت‌های زیر را مطرح کرد.

فارس: بازرسان وزارت ورزش قرار بود به باشگاه استقلال هم بیایند.

نماینده وزارت ورزش به باشگاه آمد و ما هم تمامی حساب‌های باشگاه را به او تحویل دادیم. در این چند روز هم سرگرم بررسی وضعیت مالی باشگاه بودیم و خوشبختانه باشگاه استقلال 400 میلیارد تومان دارایی دارد.

فارس: ظاهرا روز گذشته با امیر قلعه‌نویی بابت فصل آینده جلسه‌ای داشته‌اید و می‌گویند به خاطر بحث واگذاری باشگاه استقلال تصمیم‌گیری شما به ‌آینده موکول شده است.

متأسفانه این کارها همان‌ کارهای کثیفی است که بعضی‌ها به دنبال راه انداختن آنها هستند و می‌خواهند در انتهای فصل به ما لطمه بزنند. من بارها اعلام کرده‌ام که سال آینده نیستم و قطعا با پایان فصل خداحافظی می‌کنم پس چطور می‌توانم وقتی قرار است نباشم با امیر قلعه‌نویی برای فصل آینده جلسه بگذارم. حق به این است کسی که قرار است در آینده مسئولیت این باشگاه را به عهده بگیرد در مورد همه چیز آن تصمیم‌گیری کند. من 3 روز است امیر قلعه‌نویی را ندیدم.

فارس: فکر نمی‌کنم کسی این حرف شما را که می‌گویید می‌خواهید بروید باور کند.

من مدت‌هاست که می‌گویم می‌خواهم بروم ولی از بس که این حرف را زده‌ام و کسی نگذاشته که بروم باورشان نمی‌شود اما حقیقت این است که احتیاج به استراحت دارم و با توجه به اینکه مسئول بعدی حق تصمیم‌گیری دارد برای فصل آینده هیچ صحبتی نداشته و ندارم. ما فقط باید تلاش کنیم همین تیم فعلی حفظ شود و ما برای سال آینده هم سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را بگیریم و اگر خدا بخواهد یک قهرمانی دیگر داشته باشیم.

فارس: یعنی اگر آخر فصل استقلال قهرمان هم شود باز هم بر تصمیم خود مصر هستید؟

دقیقا همین طور است. اتفاقا من زمانی می‌روم که برای انجام دادن هر کاری وقت هست و تا ‌آن زمان به امید خدا همه کارهای واگذاری باشگاه هم انجام شده و دست و بال مدیر بعدی برای خرج کردن باز است و دیگر از این اداره به آن اداره معطل نمی‌شوم. باید این را بگویم که تا اینجا درآمدزایی باشگاه بی‌نظیر بوده است و بعد از انقلاب کسی نبوده که اینطور بتواند درآمدزایی داشته باشد. من چیزی حدود 200 میلیارد تومان به این باشگاه سود رساندم. تراز واقعی مالی باشگاه بالای 300 میلیارد تومان است اما کسی به این چیزها توجهی نمی‌کند در حالی که چنین درآمدزایی شوخی نیست.

فارس: بالاخره بدهی انباشته باشگاه چه میزان است؟

همانطور که قبلا گفتم بدهی انباشته باشگاه استقلال 23 میلیارد تومان است و الان هم می‌گویم که 300 میلیارد تومان در این باشگاه درآمدزایی داشتیم. حتی به دوستان واگذاری هم گفتم کمپی که احداث شده اگر قبولش ندارند من برای آن مشتری دارم و اصلا خودم یا دوستانم آن را می‌خریم. خودتان بروید یک کمپ جدید بگیرید چون من خودم می‌توانم از این کمپ درآمدزایی کنم. اگر بخواهند روی برند استقلال اکنون قیمت‌گذاری کنند این باشگاه بالای 500 میلیارد تومان ارزش دارد.

فارس: خبر بدی که این روزها برای استقلال مطرح شد شکستگی دست تیموریان بود.

حکایت ما جالب است، هر روز که از خواب بلند می‌شویم یک مشکلی درست می‌شود اما استقلال بیدی نیست که با این بادها بلرزد. ما می‌جنگیم البته که کمبود تیموریان را خیلی احساس می‌کنیم و بازیکنان هم این را می‌دانند اما ما نمی‌گذاریم گرگ ما را بخورد و ما به گرگ حمله می‌کنیم.

فارس: این روزها به نظر می‌رسد روابط امیر قلعه‌نویی و شاگردانش خیلی حسنه نیست و ظاهرا با هم قهر هستند، حتی شایعه شده عده‌ای از بازیکنان استقلال به شما پیغام داده‌اند که امیر قلعه‌نویی را بردارید و یا حتی برخی از آنها ناراحتند و سر تمرین نمی‌آیند.

این را اول از همه بگویم که بازیکنان استقلال همگی خوب هستند ولی آنها باید بدانند امیر قلعه‌نویی مشکلات زیادی را امسال تحمل کرد و آنها باید باری که روی دوش قلعه‌نویی بود را درک کنند. ممکن است هر یک از ما در مقاطعی عصبانی شویم و چیزی بگوییم. شما مطمئن باشید کسی جرأت نمی‌کند به من بابت سرمربی تیم اولتیماتوم بدهد و بچه‌های ما هم اینطور نیستند. من مقابل این بی‌اخلاقی‌ها می‌ایستم ولو اینکه حتی تیمم در انتهای جدول قرار گیرد. سرمربی تیم محترم است و من خودم با وجودی که رئیس باشگاه هستم اما به او احترام می‌گذارم چون باید به پاس خدماتی که قلعه‌نویی برای استقلال داشته قدرش را بدانیم. قطعا در تیم سوء‌ تفاهم‌هایی پیش آمده و مشکلی نیست.

فارس: ظاهرا محمد قاضی که چند روزی است در تمرینات شرکت نمی‌کند از قلعه‌نویی ناراحت است. می‌گویند ظاهرا قلعه‌نویی از کی‌روش خواسته تا تعداد کمتری بازیکن از استقلال به تیم ملی دعوت کنند و یکی از بازیکنانی که به دلیل همین توافق به تیم ملی دعوت نشده قاضی است.

این یک شایعه دروغ است. این یکی را خودم مطلع هستم. اتفاقا محمد قاضی از جمله بازیکنانی است که امیر قلعه‌نویی به کی‌روش او را توصیه کرده و گفته که می‌تواند به تیم ملی کمک کند. قلعه‌نویی همه تلاشش را می‌کند تا بازیکنان شایسته به تیم ملی دعوت شوند. متأسفانه در حالی که ما نماینده ایران در آسیا هستیم و باید به ما در حفظ آرامش کمک کنند چنین شایعاتی را برای ما درست می‌کنند.

فارس: این روزها همه در مورد  مهدی رحمتی و رأیی که کمیته انضباطی برای او صادر کرده صحبت می کنند در این باره چه نظری دارید؟

اگر به ریز قضیه توجه کنیم آنچه که در مورد رحمتی می‌گویند درست نیست و صحت ندارد چون او مورد بی‌انضباطی نداشته است. ممکن است هر کسی در هر حالتی از او عکس گرفته شود و قضاوت‌ها متفاوت باشد. عده‌ای در مورد رحمتی کم لطفی کردند و مطمئن باشند که آه سید آنها را می‌گیرد.

فارس: خیلی‌ها معتقدند که فدراسیون و کمیته انضباطی در دادن رأی‌ها هوای استقلال را دارد.

اتفاقا فدراسیون فوتبال بدترین تصمیمات را علیه ما داشته است و اولین تیمی بودیم که یک امتیاز از ما کم شد. مطمئن باشید اگر بررسی شود تیم‌های زیادی هستند که از استقلال جلوترند و سود بیشتری بردند.

فارس: اگر حرفی مانده بگویید.

من قطعا آخر فصل که می‌خواهم از استقلال بروم تمام عملکردم را در اختیار رسانه‌ها می‌گذارم به خصوص قرارداد بازیکنان را تا مردم ببینند در مورد قرارداد ما چه می‌گفتند و واقعیت چیست. اگر دیگران هم جرأت دارند چنین کاری را انجام دهند. از هواداران هم تشکر می‌کنم و آنها بدانند که من چند روز بیشتر میهمان ‌آنها نیستم و خواهش می‌کنم که در چند بازی باقی مانده همچنان هوای استقلال را داشته باشند تا ما بتوانیم از مرحله اول لیگ قهرمانان هم به راحتی عبور کنیم.
انتهای پیام/ی
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها