امروز : یکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۹ - 2020 November 29
۱۳:۵۴
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 653
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۵۷
تعداد بازدید: 435
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس، در روز دوم نمایشگاه چاپ و بسته‌بندی دبی نشستی مشترک میان نماینده اتحادیه صادرکنندگان، نائب ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس، در روز دوم نمایشگاه چاپ و بسته‌بندی دبی نشستی مشترک میان نماینده اتحادیه صادرکنندگان، نائب رییس اتحادیه صادرکنندگان و مشاور مدیرکل دفتر امور چاپ وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در پایون ملی صنعت چاپ ایران صورت پذیرفت.

در این نشست راجر پلو، رئیس یازدهمین نمایشگاه چاپ و بسته‌بندی دبی بر رشد صنعت چاپ ایران اشاره کرد و گفت: در حال حاضر و با توجه به چشم‌انداز موجود، صنعت چاپ ایران از رشد قابل قبولی در منطقه برخوردار بوده است.

وی اضافه کرد: صنعت چاپ در ایران از پتانسیل‌های بالایی برخوردار است و کشور ایران نیز قابلیت‌های منحصر به فردی در این منطقه دارد.

راجر پلو، حضور پاویوین ملی صنعت چاپ ایران را مورد تحصین قرار داد و غرفه ایران را به عنوان یکی از بهترین غرفه‌های یازدهمین نمایشگاه چاپ و بسته‌بندی دبی از لحاظ کمی و کیفی برشمرد.

رئیس یازدهمین نمایشگاه چاپ و بسته‌بندی دبی گفت: همواره ایران به نام محصولاتی سنتی مانند فرش، پسته و زعفران در بازارهای جهانی مطرح بود اما در این نمایشگاه پاویون ایران حرف‌های فراوانی از صنعت چاپ برای مخاطبان و بازدیدکنندگان دارد.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها